Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики створена Наглядова рада роботодавців

На факультеті журналістики створена Наглядова рада роботодавців

На факультеті журналістики створена Наглядова рада роботодавців
10.12.2019 14:05 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування DESTIN Факультет журналістики проєкт Ерасмус+ КА2 DESTIN Наглядова рада роботодавців

П’ятого грудня на факультеті журналістики відбулася зустріч із редакторами і журналістами запорізьких ЗМІ, серед яких – Н. Агаркова (керівниця інформаційного порталу «inform.zp.ua»), А. Вавілов (телеведучий, журналіст «ТВ-5», редактор інтернет-медіа «Перший запорізький»), Л. Долженко (продюсерка радіо «Суспільне: Запоріжжя»), А. Чуприна (журналістка газети «МИГ»), Д. Злочевський (головред програми «Новини» на «ТВ-5»), О. Лєбєдєва (шеф-редакторка відділу новин ТРК «Алекс»), А. Непомяща (редактор сайту «Индустриалка»), Л. Стародворська (газета «Горожанин информ»), О. Чубукін (редактор інформаційного порталу «Акцент»).

На факультеті журналістики триває оновлення освітніх програм з журналістики, що здійснюється в рамках проєкту Ерасмус+ КА2 DESTIN. Важливим етапом роботи над новими навчальними планами є обговорення тенденцій місцевої преси і нинішнього стану підготовки молодих журналістів із роботодацями, які дали свою оцінку і поради щодо вдосконалення начального процесу на факультеті.

Звертаючись до гостей та присутніх із вітальним словом, декан факультету В. Костюк відзначив важливість і цінність такого формату, який спрятиме покращенню контактів між «теоретиками» та «практиками». На його думку, така співпраця дозволить і першим, і другим мати ефективний результат: успішних студентів з однієї сторони та фахових спеціалістів з іншої.

Після виступу декана, до слова були запрошені журналісти та редактори. О. Лєбєдєва висловилася щодо налагодження онлайн зв’язку між студентами та працедавцями, що полегшить процес пошуку журналістських кадрів на вакантні посади в редакції ЗМІ.

Н. Агаркова, дискутуючи на тему журналістської освіти, порадила більше уваги надавати практичним знанням, мотивуючим аспектам для студентів, готувати не вузькопрофільного, а універсального журналіста.

На думку, А. Непомящої, студенти мають якісну, кваліфіковану підготовку, яку вони регулярно демонструють під час підготовки журналістських матеріалів у період проходження практик.

У свою чергу, О. Чубукін наголосив на важливості компетентності та грамотності студентів як майбутніх фахівців: «Для них не може бути чогось неважливого: і знання, й правильне оформлення заголовків, і редакторська діяльність — усе має значення».

Інші роботодавці говорили про самоосвіту, конверґентність медіа, рекламу, вміння й навички промоушену журналістських текстів в мережі. Фінальним акордом зустрічі стало формування Наглядової ради роботодавців факультету журналістики ЗНУ, яка виконуватиме роль дорадчого органу, матиме регулярні форматні зустрічі і дозволить тримати рівень комунікації між університетом та працедавцями на високому рівні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини