Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники ЗНУ зустрілися з учнями 9-11 класів Вільнянська

Співробітники ЗНУ зустрілися з учнями 9-11 класів Вільнянська

11.12.2019 09:12 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Запорізький металургійний коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Металургійний коледж Торговий коледж профорієнтаційна діяльність зустріч зі школярами

Десятого грудня співробітники Запорізького національного університету, зокрема представники Запорізького металургійного коледжу й Торгового коледжу ЗНУ, завітали на профорієнтаційну акцію «Випускник – 2020 року», організовану фахівцями Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості й Запорізького обласного центру зайнятості.

Представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування та коледжів зустрілися з 400 учнями 9-11 класів м. Вільнянськ (Запорізька область). Старшокласники зраділи нагоді обговорити із представниками закладу вищої освіти найважливіші на сьогодні для учнівської молоді питання: як визначитись із майбутнім фахом, куди піти навчатися після завершення школи, як підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання та як успішно подолати всі етапи вступної кампанії?

Під час зустрічі провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Максимова розповіла учням 9-11 класів про перспективи навчання в ЗНУ, про освітні програми, спеціальності факультетів і коледжів та про цікаве й незабутнє навчання студентів. Крім того, вона звернула увагу молоді, що в університеті прагнуть допомогти майбутнім студентам підготуватись до успішного складання ЗНО й вступу на омріяну спеціальність. На базі ЗНУ діють підготовчі курси, зокрема з 2 грудня починається реєстрація на інтенсивні 4-місячні курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. До послуг старшокласників – чимала вибірка літератури із підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, в університеті вже традиційно проводяться пробні безкоштовні тренінги із ЗНО, під час яких молодь зможе ознайомитися з процедурою проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання та визначити свій фактичний рівень знань, тощо.

Також перед аудиторією виступили Світлана Гузій (Запорізький металургійний коледж ЗНУ) та Марина Желтова (Торговий коледж ЗНУ). Вони запросили учнівську молодь скористатися можливостями, які відкриває перед ними навчання в коледжах ЗНУ та вступ на старші курси університету. Крім того, учасники зустрічі отримали рекламну продукцію закладу вищої освіти, за допомогою якої змогли більше дізнатися про його факультети і коледжі.