Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершився третій тур змагань з міні-футболу на Кубок імені В’ячеслава Толока

У ЗНУ завершився третій тур змагань з міні-футболу на Кубок імені В’ячеслава Толока

У ЗНУ завершився третій тур змагань з міні-футболу на Кубок імені В’ячеслава Толока
11.12.2019 11:18 Все Головні новини Кубок Толока міні-футбол

10 грудня грудня на базі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ відбувся третій тур змагань з міні-футболу, присвячених пам’яті колишнього ректора університету, професора В’ячеслава Толока. У змаганнях взяли участь шість команд регіональних закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації: «Надія-ЗНУ», Інженерного інституту ЗНУ, Класичного приватного університету, Запорізького державного медичного університету, Національного університету «Запорізька політехніка» і Таврійського державного агротехнологічного університету.

Головним суддею змагань став арбітр національної категорії, тренер команди «Надія-ЗНУ» Юрій Арестенко. На полі йому допомагали представники суддівської колегії заходу – другий тренер університетської збірної Олександр Гусєв, а також арбітри Запорізької міської федерації футболу В’ячеслав Волков та Андрій Мосейчук.

В рамках третього туру команди продемонстрували глядачам завзяту і непередбачувану гру, під час якої боротьба була доволі напруженою. У першому матчі зійшлися команди «Запорізької політехніки» та ЗДМУ. Гравці демонстрували щире прагнення до перемоги. Спортсмени завершили цю зустріч з рахунком 4:3 на користь команди ЗДМУ. Під час наступної зустрічі за перемогу у третьому турі змагалися представники КПУ та «Надії ЗНУ». Цей матч завершився на користь команди «Надія-ЗНУ» із результатом 6:3.

Відзначимо, що півфінальні ігри, змагання за 3 місце та фінал Кубка пройдуть 17 грудня.

 

 

Схожі новини