Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному інституті ЗНУ відбувся випуск слухачів курсів із проєкту «Україна-Норвегія»

В інженерному інституті ЗНУ відбувся випуск слухачів курсів із проєкту «Україна-Норвегія»

В інженерному інституті ЗНУ відбувся випуск слухачів курсів із проєкту «Україна-Норвегія»
17.12.2019 15:54 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Післядипломна освіта Інженерний інститут Центр післядипломної освіти програма «Україна-Норвегія» перепідготовка військовослужбовців

Дванадцятого грудня в інженерному інституті Запорізького національного університету в рамках проекту «Україна-Норвегія» відбулася урочиста церемонія з приводу завершення навчання за програмою адаптування військовослужбовців та членів їхніх сімей. Слухачами курсів цього разу стали не лише військовослужбовці та члени їхніх родин Запоріжжя, а й 14 членів (з 34 слухачів) громадської організації «Вільнянська спілка воїнів АТО (ООС)». Тому заняття групи відбувалися не лише щосуботи, а й щонеділі.

В урочистій церемонії взяли участь президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов, заступник Запорізького обласного військового комісару підполковник Володимир Роговий, голова громадської організації «Об’єднання військовослужбовців «Лідер» Геннадій Коноваленко та його заступник Анастасія Коноваленко, проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти ЗНУ Віктор Банах, а також керівник Центру післядипломної освіти Іван Каріка.

Звертаючись до випускників, Віктор Банах нагадав, як три місяці тому вони прийшли на своє перше заняття, й ось тепер вони вже кваліфіковані фахівці. Оцінюючи проєкт «Україна-Норвегія», Віктор Аркадійович назвав його одним з найважливіших для України, бо саме завдяки йому люди, що пройшли тяжкі випробування, змогли повернутися до нормального життя. Затребувана сьогодні спеціальність «IT-технології у сфері дизайну» відкриває перед випускниками нові можливості. Віктор Аркадійович побажав учасникам проєкту подальших успіхів у житті і нагадав, що двері інженерного інституту завжди для них відчинені.

Президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов зазначив, що всією душею бажає, щоб всі військовослужбовці отримували державну підтримку під час переходу до цивільного життя, і зі свого боку, разом з норвезькою стороною, робить все можливо, щоб її отримали якнайбільше людей. Цей випуск є завершенням п’ятирічного етапу проєкту. На його думку, за проведені в ЗНУ три місяці слухачі отримали знання, поринули у середовище надій, інтелекту й поклали початок своєї майбутньої професійної реалізації. Володимир Сергійович побажав, щоб все позитивне, що слухачі отримали в стінах інженерного інституту, допомогло повірити в себе й своє щасливе майбутнє.

Підполковник Володимир Роговий приєднався до привітань і висловив впевненість, що проведений тут час не лише допоможе випускникам у подальшому житті, а й допомогли вже знайти нових друзів, зробити перший крок у новому для них цивільному житті.

Заступник голови ГО «Об’єднання військовослужбовців «Лідер» Анастасія Коноваленко привітавши випускників з закінченням навчання, зазначила, що однією з найбільших переваг проєкту є те, що в ньому можуть брати участь всі члени родини колишнього військовослужбовця, тож завдяки цьому навіть навчання згуртовує родину. Анастасія Коноваленко порадила випускникам не зупинятися на досягнутому, а продовжувати постійно працювати над собой і отримувати нові знання. Напередодні новорічних свят Анастасія побажала всім миру, злагоди, здоров’я і всього найкращого.

Урочистості завершилися врученням сертифікатів слухачам курсів і словами вдячності випускників своїм викладачам і організаторам курсів – колективу центру післядипломної освіти за отримані знання й можливість розпочати нове життя.

 

Інженерний інститут


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=135897477851599

 

 

 

Схожі новини