Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Кіноклуб "Радуга" запрошує всіх охочих 21 грудня завітати на перегляд фільму "Морозко"

Кіноклуб "Радуга" запрошує всіх охочих 21 грудня завітати на перегляд фільму "Морозко"

20.12.2019 10:08

Дата: 21 грудня
Час: 12.00-15.00
Місце: навчальний корпус №8 (вул. Гоголя. 118), актова зала

Кіноклуб «РАДУГА» продовжує зустрічі друзів та запрошує приєднатися до них нових учасників. У програму зустрічі: художній фільм «Морозко» (1964 рік, СРСР). Режисер: Олександр Роу. Радянський кольоровий музичний фільм-казка, поставлений на Центральній кіностудії дитячих і юнацьких фільмів імені М. Горького за мотивами російських народних казок («Іван з ведмежою головою»).
Фільм «Морозко» Олександра Роу отримав вітчизняні та міжнародні (Європи та США) нагороди і визнання численних глядачів у світі. А от визнаний кінорежисер Стівен Спілберг запевняє, що фільм «Морозко» був предтечею багатьох шедеврів кіно Голлівуду.
Цей фільм - чудова новорічна казка!

Довідка:
Кіноклуб «Радуга» працює в партнерстві з факультетом соціальної педагогіки та психології ЗНУ з 2012 року. Наші зустрічі відбуваються один раз на місяць, кожної останньої суботи. Фільми добираються такі, що розвивають й розширюють світогляд. Учасники зустрічей – діти, їхні батьки, родичі та друзі, студенти та викладачі закладів вищої освіти та шкіл, фахівці в галузі кіномистецтва і ті, хто працює з дитячими колективами. Діти дорослішають і фільми (теми для обговорення) теж стають більш дорослими.
Кіноклуб «Радуга» - це територія культурного спілкування, розвитку творчого мислення, розширення світогляду людей різних поколінь і соціальних верств, всіх, хто цікавиться питаннями кіноосвіти та її впливом на розвиток творчого потенціалу людини. Приєднуйтесь!
Контактні телефони: 095 046 6163, 050 582 2147.