Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перемоги важкоатлетів ЗНУ – добра традиція року

Перемоги важкоатлетів ЗНУ – добра традиція року

Перемоги важкоатлетів ЗНУ – добра традиція року
28.12.2019 09:38 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Спорт важка атлетика фізичне виховання

Чемпіонат України з важкої атлетики зібрав талановитих спортсменів із ШВСМ на турнірі пам’яті олімпійського чемпіона І. Рибака,  що проходив у Харкові. У ваговій категорії 64 кг вихованка ЗНУ посіла друге місце з результатом у сумі двоборства 201 кг. Крім того, важкоатлетична спільнота Запорізької області привітала вихованця ЗНУ Дмитра Вороновського з присвоєнням звання "Майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики".

Нагадаємо, що також медалі чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок минулого разу були саме в спортсменів ЗНУ. Так, «срібло» додала вихованка ЗОШВСМ, ЗСУ, студентка Запорізького національного університету Анна Панова. У ваговій категорії 64 кг вихованка заслуженого тренера України, викладача факультету фізичного виховання ЗНУ Анатолія Орлова стала другою. У сумі двоборства Анна виборола результат 173 кг.

А напередодні у цьому чемпіонаті два студенти ЗНУ Дмитро Вороновський і Тарас Гришин (тренери – Анатолій Орлов й Олександр Слободянюк) уже вибороли золоті медалі. Дмитро Вороновський у ваговій категорії 55 кг виборов золото з результатом 245 кг у сумі двоборства. А Тарас Гришин став чемпіоном у ваговій категорії 67 кг, з результатом у сумі двоборства 271 кг.

У Чорноморську на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років першу нагороду в скарбничку Запорізької області принесла вихованка викладача ЗНУ Анатолія Орлова – студентка факультету фізичного виховання Запорізького національного університету Ганна Панова. У ваговій категорії 59 кг спортсменка в сумі показала результат 159 кг (73+86), що принесло Ганні друге місце національних змагань. Зазначимо, що для спортсменки ці змагання стали першими після тривалої перерви, пов’язаної із травмою та реабілітацією. Вітаємо Ганну Панову з успішним поверненням на поміст!

Також торік Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації спільно із Запорізькими обласними відділеннями Національного Олімпійського комітету та Асоціації спортивних журналістів України під час підбиття спортивних підсумків минулого року для спортсменів запорізького краю другу позицію п'єдесталу  віддали саме студентці факультету фізвиховання Ганні Пановій. 2017 рік був багатим для неї на здобутки й перемоги. Ганна виборола «бронзу» під час виступу на чемпіонаті світу і «срібло» – на чемпіонаті Європи серед юніорів. На ньому у м. Дуррес, Албанія, змагалися юніори до 20 років та молоді до 23 років. У чемпіонаті Європи серед юніорів до 20 років взяли участь 212 учасників з 35 держав Європи. Україну представляло 8 чоловіків і 8 жінок. Ганна Панова завоювала на цьому заході срібну нагороду у ваговій категорії до 69 кг у сумі двоборства з результатом 210 кг, срібну нагороду у ривку з результатом 96 кг та бронзову нагороду у поштовху з результатом 114 кг.

 

Схожі новини