Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив Запорізького національного університету вітає з Днем народження ректора Миколу Фролова!

Колектив Запорізького національного університету вітає з Днем народження ректора Миколу Фролова!

Колектив Запорізького національного університету вітає з Днем народження ректора Миколу Фролова!
09.01.2020 14:07 Все Головні новини Університет привітання ректор

Вельмишановний Миколо Олександровичу!

Від викладачів, співробітників і студентів Запорізького національного університету прийміть найщиріші вітання із Днем народження!

Ваше свято – чудова нагода не лише поздоровити Вас і побажати всього найкращого, але й висловити нашу глибоку повагу Вам як сучасному талановитому керівнику, досвідченому адміністратору, завдяки невтомній праці якого Запорізький національний університет на сьогодні перебуває в стадії стабільного розвитку й упевнено утримує позиції провідного навчально-наукового центру Півдня України.

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставленої мети сприяють не лише Вашому особистому успіху, але й стають запорукою розвитку й процвітання університету. Минулий рік був особливим для всієї багатотисячної освітянської та студентської родини ЗНУ. Він ознаменувався приєднанням до Запорізького національного університету Запорізької державної інженерної академії, примноженням наукового й освітянського потенціалу нашого закладу вищої освіти, успіхами в проєктній діяльності, зміцненням міжнародних зв’язків, відкриттям нових спеціальностей, що користуються попитом серед роботодавців, підготовкою висококваліфікованих фахівців, якими пишається рідний університет, та багатьма іншими здобутками. І все це – завдяки злагодженій праці всього колективу університету під Вашим турботливим і мудрим керівництвом.

Нехай і надалі Ваш шлях буде сповненим новими злетами й досягненнями, а плідна праця, чуйність, уміння творити добро дозволять Вам розширювати коло друзів та однодумців, які гуртуються разом задля успішної реалізації планів щодо подальшого розвитку університету.

Щиро зичимо Вам миру і благополуччя, щедрої долі, щастя в житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Нехай кожен день додає Вам життєвих сил та оптимізму для втілення в життя найсміливіших задумів, а міцне здоров’я та гарний настрій сприяють подальшій успішній праці задля розквіту Запорізького національного університету на благо рідної країни!

 

З повагою

колектив Запорізького національного університету

 

Схожі новини