Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорили пріоритетні напрямки профорієнтаційної діяльності

У ЗНУ обговорили пріоритетні напрямки профорієнтаційної діяльності

У ЗНУ обговорили пріоритетні напрямки профорієнтаційної діяльності
17.01.2020 11:51 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність пробні тренінги із ЗНО співпраця зі школами

Шістнадцятого січня в Запорізькому національному університеті відбулося перше в цьому календарному році засідання заступників деканів із профорієнтаційної роботи. Захід проходив під головуванням проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури та начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галини Микитів.

На початку засідання Олександр Гура привітав усіх присутніх із минулими святами, наголосив на пріоритетності профорієнтаційної роботи й побажав учасникам заходу плідної діяльності.
Одним із головних питань порядку денного стало обговорення безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО, що незабаром традиційно пройдуть на базі ЗНУ. Галина Микитів нагадала присутнім, що 26 січня до університету завітають охочі перевірити свої знання з біології та фізики (на 09.00) та з хімії й географії (13.00). 2 лютого у тренінгу візьмуть участь вступники, які складатимуть пробне ЗНО з української мови та літератури (09.00) та з іноземної мови (13.00). 9 лютого пройдуть тренінги з математики (на 9.00) та з історії України (на 13.00). На сьогодні задля участі в них зареєструвались близько 2000 учасників.
У забезпеченні проведення цього масштабного заходу, покликаного допомогти вступникам визначити свій фактичний рівень знань і подолати стрес під час проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, візьмуть участь представники всіх факультетів ЗНУ. Вони не лише забезпечуватимуть дотримання процедури проведення ЗНО, але й проведуть профорієнтаційну роботу з учнями шкіл Запоріжжя й області. Зокрема, розкажуть про навчання, проходження практики, дозвілля студентів вишу, переваги отримання якісних знань у провідному ЗВО півдня України тощо. Крім того, Галина Володимирівна звернула увагу присутніх, що з 13 січня в ЗНУ тривають 4-місячні інтенсивні підготовчі курси. На сьогодні на них зареєструвалось 117 осіб. Та охочі ще можуть стати слухачами цих курсів. Цю інформацію заступників деканів з профорієнтації попросили донести до керівництва, вчителів й учнів шкіл міста.
Також учасники зібрання приділили увагу такому питанню, як формування бази випускників факультету для Асоціації випускників, а також – початок роботи з формування рубрики «Історії успіху випускників ЗНУ» на університетському сайті. Зацікавила присутніх інформація й про роботу консультаційного пункту з питань ЗНО, що діє за адресою: вул. Жуковського, 66 б (навчальний корпус №2), ауд. 204. У період з 3 лютого до 25 березня триває реєстрація для участі в ЗНО й співробітники пункту допоможуть усім вступникам правильно оформити потрібні документи. Вони також нададуть усю інформацію про навчання в Запорізькому національному університеті.
Під час заходу приділили увагу таким питанням, як проведення профорієнтаційної роботи з випускниками коледжів, проведення важливого профорієнтаційного проєкту «One day at university» на різних факультетах, посилення уваги до організації зустрічей студентів із потенційними роботодавцями, співпраця зі школами, зокрема участь представників різних факультетів ЗНУ в батьківських зборах, тощо.
Наприкінці зібрання його учасникам подякували за плідну роботу й нагадали, що наступні збори відбудуться 6 лютого.

Таміла Тарасенко

Схожі новини