Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Торговий коледж ЗНУ запрошує вступників на День відкритих дверей

Торговий коледж ЗНУ запрошує вступників на День відкритих дверей

Торговий коледж ЗНУ запрошує вступників на День відкритих дверей
24.01.2020 10:35 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

Колектив Торгового коледжу ЗНУ запрошує старшокласників міста й області завітати на День відкритих дверей, який стартує 25 січня захопливим квестом о 10.00. Школярів та їхніх батьків чекають за адресою: Запоріжжя, вул. Шкільна, б. 1.

У програмі заходу – знайомство зі спеціальностями коледжу, його матеріально-технічною базою, а також – із керівництвом, викладачами й студентами закладу освіти. Усі охочі зможуть поставити питання адміністрації коледжу й дізнатися більше про особливості вступу-2020, навчання за обраною спеціальністю та про те, які перспективи продовження навчання в Запорізькому національному університеті або ж працевлаштування за обраною спеціальністю для випускників.

Крім того, на гостей коледжу цього дня чекають захопливий квест, майстер-класи з розпису запашних пряників, креативне запаковування смаколиків, розрахунок балансу життя студентів, а також – тренінг із використанням метафізичних карток.

 

Схожі новини