Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі філологічного факультету розповіли про особливості вступу й ЗНО-2020 старшокласникам

Викладачі філологічного факультету розповіли про особливості вступу й ЗНО-2020 старшокласникам

Викладачі філологічного факультету розповіли про особливості вступу й ЗНО-2020 старшокласникам
23.01.2020 10:20 Все Головні новини Філологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами вступ-2020

Державна підсумкова атестація, зовнішнє незалежне оцінювання, правильний вибір предметів для вступу до закладів вищої освіти – ось питання, які є актуальними для старшокласників, адже з 3 лютого розпочнеться реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. На запрошення вчителя української мови і літератури Ірени Федорюк доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко завітала в Запорізький навчально-виховний комплекс № 42, де зустрілася з учнями 10-11 класів.

Зустріч зі школярами розпочалась інтерактивними питаннями: «Хто визначився зі своїм майбутнім після закінчення школи? Як старшокласники готуються до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації? Які спеціальності приваблюють сьогодні молодь? Чи є серед школярів майбутні філологи, фізики, математики…?».

Розповідь Ірини Бакаленко про особливості та переваги навчання за освітніми програмами Запорізького національного університету, зокрема філологічного факультету, можливості працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання, практичну підготовку студентів, закордонні практики у Болгарії та Польщі викликала жваву дискусію та переконала у перспективах самореалізації студентів-філологів. QR-коди з посиланнями на інтернет-сторінки філологічного факультету дозволили старшокласникам «зануритись» у цікаве та насичене подіями студентське життя (навчання та дозвілля, активна громадська та волонтерська діяльність, зустрічі з видатними особистостями, майстер-класи досвідчених учителів-словесників та випускників університету у межах «Школи професійної майстерності майбутнього вчителя-словесника»).

Етапи та особливості зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до закладів вищої освіти у 2020 році стали предметом обговорення в аудиторії школярів: терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році; особливості визначення «порогового» балу; порівняльні таблиці з «пороговими» балами предметів ЗНО за попередні роки; характеристика сертифікаційних робіт з предметів тестування; предмети ЗНО, необхідні для вступу до закладів вищої освіти; розрахунок конкурсного балу вступника; пріоритетність заяв вступника при поданні документів при вступі до закладів вищої освіти.

Не менш актуальними для школярів були і питання підготовки до написання тестів з української мови та літератури, історії України та математики (особливості тестових завдань, типові помилки та форми підготовки до написання тестів та власного висловлення), адже саме ці тести є найбільш затребуваними при визначенні результатів державної підсумкової атестації та при вступі на будь-яку освітню програму та у будь-який заклад вищої освіти.

Інформація про пробне тестування від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php) та пробні тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання від Запорізького національного університету (https://www.znu.edu.ua/), які дають можливість перевірити свої знання та визначитись з подальшою підготовкою до основної сесії ЗНО, переконали абітурієнтів у важливості участі у таких заходах.

Насичена інформацією презентація, розповідь про університетські та факультетські заходи викликали інтерес серед учнів, які долучилися до активного діалогу. На всі свої питання, які турбують їх на сьогодні як майбутніх вступників, учні отримали змістовні відповіді.

 

Філологічний факультет


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=152603569514323

 

Схожі новини