Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців спартакіади серед співробітників у стрільбі з гвинтівки

У ЗНУ визначили переможців спартакіади серед співробітників у стрільбі з гвинтівки

У ЗНУ визначили переможців спартакіади серед співробітників у стрільбі з гвинтівки
24.01.2020 16:10 Все Головні новини Факультети Спартакіада стрільба з гвинтівки

У Запорізькому національному університеті 24 січня відбувся останній етап університетської спартакіади для викладачів та співробітників. Він був представлений таким видом спорту, як стрільба з гвинтівки.

Протягом дня на базі тиру близько 50 спортсменів університету з різних факультетів (економічного, біологічного, ФІФ) і підрозділів (Наукова бібліотека, Навчальний відділ, АГЧ, відділ бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності) демонстрували свою влучність. Вони мали змогу зробити 8 пострілів (3 пробних і 5 залікових), влучаючи у мішень і набираючи якомога більше очок. При цьому, максимально можлива кількість очок – 50.

Треба відзначити, що ці та інші спортивні змагання сприяють популяризації здорового способу життя та масових занять спортом серед співробітників. Суддею цих змагань виступив інструктор основного напрямку СОК ЗНУ Олександр Гусєв.

За результатами чергового етапу спартакіади кращим серед чоловіків у цьому виді спорту став Володимир Сарабєєв (доцент кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології), який набрав 47 очок. Другим став проректор з НВР та МТЗ Сергій Кушнір, який набрав 45 очок. На третьому місці опинився асистент кафедри іноземних мов професійного спрямування Богдан Чернявський, набравши 43 очки.

Серед жінок перше місце у змаганнях з результатом 45 очок виборола Валерія Піхотенко (факультет менеджменту). На 2 місці – доцент кафедри журналістики Алла Тернова (41 очко), а на 3 місці – секретар деканату економічного факультету Катерина Штепа (38 очок). Усі вони під час змагань демонстрували не лише неабияку вправність, але й волю до перемоги.

Традиційно всі переможці цих змагань будуть нагороджені під час засідання ректорату.

 

Олена Переверзєва

 

 

Схожі новини