Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри обробки металів тиском провели майстер-клас для випускників Запорізького металургійного коледжу

Представники кафедри обробки металів тиском провели майстер-клас для випускників Запорізького металургійного коледжу

Представники кафедри обробки металів тиском провели майстер-клас для випускників Запорізького металургійного коледжу
27.01.2020 08:51 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Інженерний інститут профорієнтаційна діяльність факультет металургії кафедра обробки металів тиском Запорізький металургійний коледж майстер-клас

Незабаром студенти Запорізького металургійного коледжу стануть випускниками. Уже сьогодні вони розмірковують над тим, яким буде їхнє професійне майбутнє. Отримані під час навчання в ЗМК ЗНУ знання дадуть можливість молодим фахівцям почувати себе впевнено на будь-якому металургійному підприємстві України.

Але, щоб побудувати успішну кар’єру, молоді необхідно не зупинятися на досягненому й набувати нових знань і навичок у інженерному інституті ЗНУ. Перед кожним випускником постає питання, чи потрібно продовжити навчатися за тією ж спеціальністю, яку вони отримали в коледжі, чи, можливо, варто змінити напрямок. Допомогти молоді зробити вибір з урахуванням їхньої схильності до цієї чи іншої сфери діяльності вирішили заступник декана з профорієнтаційної роботи Віктор Проценко і завідувач кафедри обробки металів тиском Олександр Явтушенко.

23 січня представники факультету металургії інженерного інституту Запорізького національного університету завітали до студентів Запорізького металургійного коледжу. Зустрічаючись із майбутніми дипломованими спеціалістами в різних галузях металургії, Віктор Максимович нагадав, наскільки сьогодні важливо для держави розвивати спеціальності саме технічного спрямування. Звичайно, що розуміють це й у Запорізькому національному університеті, де підтримують технічні спеціальності, що вже існують, і відкривають нові. Одним із яскравих прикладів такої підтримки є підписання меморандуму про співпрацю між ЗНУ та холдингом «Метінвест», який значно розширив горизонти спільної діяльності.

Нагадав Віктор Проценко й про спеціальності та освітньо-професійні програми, за якими готують бакалаврів і магістрів на факультеті металургії інженерного інституту, а також провів анкетування з метою визначення подальших планів випускників.

Звичайно, що кожного випускника хвилюють питання, пов’язані зі вступною кампанією. Тож Віктор Максимович приділив цьому значну увагу. Він розповів про особливості вступу-2020 для випускників коледжу й, зокрема, про необхідність проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. А потім запросив студентів взяти участь у безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО.

І, нарешті, настав час для очікуваного майстер-класу! Його провів для студентів професор Олександр Явтушенко. Разом із викладачем юні металурги виділили основні види обробки металів тиском і охарактеризували їх. А потім кожен з учасників спробував оцінити всі переваги і недоліки існуючих технологій. Студенти зазначили, що кожне підприємство обирає для себе, яку саме технологію доцільно використовувати, виходячи з виду продукції.

Наприкінці зустрічі Олександр Вікторович розповів студентам про плідну співпрацю кафедри ОМТ з вітчизняними й закордонними підприємствами, серед яких група компаній «Метінвест», ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Дніпроспецсталь», АТ «Мотор Січ», НВО «Іскра» і навіть підприємства Китаю!

Факультет металургії і колектив кафедри обробки металів тиском щиро дякує керівництву Запорізького металургійного коледжу за плідну і корисну співпрацю.

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини