Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У студентів спеціальності «журналістика» ЕПК завершилася виробнича практика

У студентів спеціальності «журналістика» ЕПК завершилася виробнича практика

31.01.2020 09:11 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж освітній процес практика

«Важко у навчанні – легко на практиці» – саме цим девізом керувалися студенти 3 курсу групи К61-17 спеціальності «журналістика» Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під час проходження виробничої практики.

Економіко-правничий коледж ЗНУ завжди надає своїм студентам можливість застосувати здобуті теоретичні знання на практиці. Майбутні журналісти мали нагоду два тижні працювати на регіональних телеканалах, газетах та сайтах.

Самі ж студенти так оцінюють результати проходження практики:

Студентка Анфіса Медяник, яка здобувала практичні компетенції на КП «Муніципальна телевізійна мережа» розповідає: «Практика сподобалась, адже ми змогли відчути себе справжніми журналістами, були присутні на цікавих виїздах і мали змогу поспілкуватись з дійсно цікавими людьми».

Її однокурсниця Луїза Горбань, яка була практиканткою на ТРК «Алекс», зазначає: «Мені сподобалася практика тим, що ми мали змогу знімати свої сюжети, до нас тепло відносилися, завжди знаходили, щось цікаве і допомагали. Дізналася багато нового щодо створення матеріалів, які виходять в ефір».

Студентка Ганна Гриценко, яка обрала для проходження практики Інформаційно-аналітичний портал «Акцент», зауважує: «Якщо розглядати враження загалом, то практика була не поганою. Не можу сказати, що повністю задоволена, та розумію, що це цінний досвід у моєму житті. Я удосконалювала свої навички та поглиблювала знання у цій галузі. Багато чого зрозуміла саме для себе, оскільки побачила роботу інших журналістів».

За цей час студенти познайомилися з керівництвом та працівниками тих установ, на яких вони проходили практику, мали можливість  їздити на зйомки сюжетів, відвідувати різні заходи нашого міста аби потім робити власні матеріали для сайтів та телеканалів. Завдяки цій практиці, багато з них представників ЕПК визначили для себе галузь журналістики, у якій вони хочуть надалі розвиватися.

Після двотижневої праці, запалені та натхненні, студенти узялися до навчання.