Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ пропонує культурно-масові заходи та оздоровлення для освітян і студентів

Профспілка ЗНУ пропонує культурно-масові заходи та оздоровлення для освітян і студентів

Профспілка ЗНУ пропонує культурно-масові заходи та оздоровлення для освітян і студентів
31.01.2020 09:47 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University первинна профспілкова організація дозвілля оздовлення

Традиційно вже з початку нового, 2020, року, представники первинної профспілкової організації ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University) потурбувалися про заходи відпочинку та проведення культурного дозвілля для представників університетської спільноти. Найближчим часом члени ППО ЗНУ зможуть відвідати театральні вистави або інші розважальні заходи. Крім того, уже час потурбуватися про власне оздоровлення та літній відпочинок, або разом із сім’єю провести чудовий сезон на Азовському узбережжі.

У зимовий період, зазвичай, великою популярністю серед дорослих та дітей користується катання на ковзанах. Саме тому ППО ЗНУ пропонує квитки на льодову ковзанку «Метелиця»: для студентів та малечі вартість у будні дні становить 50 грн; у вихідні – 60 грн. Для дорослих представників профспілки освітян надаються квитки зі знижкою лише у будні дні – 60 грн.

Кілька цікавих вистав одразу пропонують для різних категорій глядачів запорізькі театри. Найближчим часом встигніть подати заявки на відвідування класичних творів із репертуару Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В. Г. Магара. Вартість квитків – до 50 грн.

«Кайдашева сім’я» Івана  Нечуя-Левицького, що була написана понад ста років тому, й сьогодні не залишає байдужими глядачів. Її провідна тема й зараз є актуальною: духовна роз’єднаність, відсутність прагнення зрозуміти один одного у родині, а немає злагоди в родині – немає миру в країні, немає миру – немає щастя... Постановка Тетяни Лещової створює неповторне народне театральне дійство, близьке серцю кожного українця. А яскравий та неповторний сюжет повісті підсилюється досвідом провідних майстрів сцени: у головних ролях народні артисти України Ю. Бакум, Л. Матвіїшина, заслужені артисти України С. Бобир, А. Карпенко, В. Косташ й творча молодь театру, серед якої чимало випускників ЗНУ. Перегляд вистави відбудеться 5 лютого о 18.00.

Народну драму на 2 дії за мотивами творів Шолом-Алейхема «Тів’є-молочник» (Г.Горін) відвідувачі зможуть переглянути 7 лютого о 18.00. Феєрична містифікація очікує тих, хто завітає до театру ім. Магара 12 лютого о 18.00 – тут відбудеться перегляд вистави «Одруження» М. Гоголя. Це незвичайна, можна сказати «цілковито неймовірна подія», адже на афіші знову з'являється ім'я «Володимир Магар» – Магар-молодший, син видатного театрального діяча, відомий в Україні та за її межами режисер, заслужений діяч мистецтв України. Створюючи сценічну версію гоголівського «Одруження», режисер залучає фрагменти першої редакції п'єси, що мала назву «Женихи», а також особисті листи Миколи Гоголя, які органічно вплітаються в дійство. Режисер витримує постановку в суто «гоголівському» стилі, з виразним колоритом епохи, гостро-комедійними типажами, хвилюючою чуттєвістю, містикою потойбіччя. І всі ці яскраві елементи вистави цілком природні, доречні, адже там, де йдеться про вибір майбутнього подружжя, не можна обійтися без бурхливих почуттів, сміху та допомоги магічних сил...

Відвідувачів Запорізького академічного обласного театру юного глядача 12 лютого також чекає прем’єрний показ приголомшливої комедії на 2 дії – «LADIE'S NIGHT», п’єса новозеландських авторів Е. Мак Картена, С. Синклера. Шестеро давніх друзів виявилися безробітними через закриття місцевого металургійного комбінату. І тут на очі потрапляє оголошення про виступи для дам – вхід 200 доларів. Отже, виникає божевільна ідея – створити з бригади металургів групу, що танцює стриптиз! Це буде гаряче шоу, яке ви навіть уявити не можете! Режисер-постановник першої версії заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус. Режисер-постановник нової редакції заслужений артист України Олександр Фортус, асистент режисера та балетмейстер Маріанна Фортус.

Що ж до можливості заздалегідь подбати про відпочинок влітку для себе й для своєї родини, то деякі співробітники ЗНУ вже скористалися нею. Як повідомила головний бухгалтер ППО ЗНУ Світлана Носова, вже надійшло 17 заявок від співробітників та викладачів університету на оздоровлення дітей у дитячих таборах «Лазурна райдуга», «Зміна», «Факел» та «Червона гвоздика». Сьогодні останній день, коли приймаються відповідні заяви та документи (свідоцтво про народження дитини, ідентифікаційний код, квиток члена профспілки). Вартість оздоровчих путівок та знижки на цей рік уточнюйте у співробітників ППО ЗНУ.

Триває замовлення путівок на оздоровлення у ССОТ «Славутич», що розташовується на Азовському узбережжі у Кирилівці. Перший заїзд планується на 27 червня. Зазначимо, що цього року буде дещо підвищено розцінки на проживання у помешканнях різного типу комфортності.

 

Схожі новини