Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам спеціальностей «Туризм» і «Менеджмент» ЕПК вручили дипломи молодшого спеціаліста

Випускникам спеціальностей «Туризм» і «Менеджмент» ЕПК вручили дипломи молодшого спеціаліста

Випускникам спеціальностей «Туризм» і «Менеджмент» ЕПК вручили дипломи молодшого спеціаліста
31.01.2020 10:50 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК Випускний Туризм Менеджмент

30 січня у ЕПК ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася урочиста подія з нагоди дев’ятого вручення дипломів випускникам спеціальностей "Туризм" та "Менеджмент". На свято завітали викладачі факультету, випускники, друзі, родичі випускників та гості. Цього року дипломи молодших спеціалістів отримали 55 випускників денної форми навчання, з них дипломи з відзнакою отримали 5 випускників.

На початку заходу директор ЕПК Олена Грибанова привітала випускників з однією із найважливіших подій у їхньому житті і висловила сподівання, що отримана ними підготовка забезпечить їм подальше професійне становлення, адже в коледжі вони здобули якісні знання і навички майбутньої професії, про що переконливо засвідчили результати державних іспитів. Також вона запевнила винуватців свята в тому, що двері ЕПК будуть завжди для них відкриті. Крім того, Олена Євгеніївна відзначила, що з цього року ЕПК було перейменовано на Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ і тепер у коледжі буде здійснюватись підготовка фахових молодших бакалаврів. Вона закликала молодь пам’ятати, що вони отримали якісну освіту і продовжували працювати над вдосконаленням професійної майстерності та власної реалізації.

Під час урочистостей до випускників звернувся від імені керівництва ЗНУ проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Він подякував викладачам, що доклали так багато зусиль до виховання юних професіоналів, які в майбутньому будуть достойно представляти коледж. Геннадій Миколайович також побажав випускникам не зупинятись на досягнутому і продовжувати навчання у Запорізькому національному університеті для подальшого професійного становлення, кар’єрного зростання і успішного майбутнього. Крім того, він виконав почесну місію вручення дипломів випускникам-відмінникам, які були нагороджені медалями і грамотами ректора за успіхи у навчанні, активну участь у науково-дослідній роботі та активну громадську позицію.

З теплими словами вітання звернулися до випускників та виконали почесну місію вручення дипломів і науково-педагогічні працівники факультету менеджменту і факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму – завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Дамір Бікулов та завідувач кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Наталія Маковецька, а також керівник офісу «ANEX Tour» у Запоріжжі та Дніпрі Наталія Величко. Вони долучились до привітань і згадали найкращі роки навчання випускників, висловивши переконання, що отримані знання і компетентності дадуть випускникам можливість продуктивно працювати задля процвітання та добробуту нашої країни. Науково-педагогічні працівники і гості свята побажали випускникам реалізації всіх планів, особистого щастя, легкого і радісного життєвого шляху, успіху у роботі, нових перспектив і можливостей для самореалізації.

Ведучі церемонії вручення дипломів Луїза Горбань та Євген Горовий оголосили номінації, за якими випускникам вручали дипломи, серед них: молоді дослідники – учасники конференції «Молода наука», випускники, які гарно себе зарекомендували на практиці у галузі туризму і менеджменту. Також випускники крім дипломів отримали грамоти ректора за впровадження теоретичних знань в практику та інші досягнення.

До викладачів і наставників звернулися під час урочистостей батьки (Світлана Берегова і Світлана Гончаренко) та випускники (Данило Степанов, Євгенія Іванова, Олександр Прокоф’єв), які щиро подякували їм за докладені зусилля, терпіння, батьківську турботу і отримані знання, побажавши подальшої наснаги у роботі і творчого натхнення. Наприкінці урочистостей за традицією на всіх очікувала пам’ятна фотосесія.

 


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=159134138861266

Олена Переверзєва

Схожі новини