Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі урочисто вручили дипломи випускникам спеціальності «Харчові технології»

У Торговому коледжі урочисто вручили дипломи випускникам спеціальності «Харчові технології»

У Торговому коледжі урочисто вручили дипломи випускникам спеціальності «Харчові технології»
06.02.2020 10:03 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Торговий коледж випускний вечір вручення дипломів свято

Днями, 31 січня, в актовому залі Торгового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося свято випуску студентів спеціальності «Харчові технології». На свято завітало багато гостей. Батьки, друзі, рідні та знайомі випускників завітали цього дня до коледжу, аби привітати їх з отриманням диплома й побажали успіхів у подальшому житті!

Першим випускників привітав проректор з навчальної роботи ЗНУ Геннадій Васильчук. Від імені ректорату університету він привітав випускників, відзначив, що керівництво вишу високо цінує Торговий коледж і знає, що всі його випускники стають висококваліфікованими фахівцями, які цінуються на вітчизняному ринку праці.

Також випускників від усього серця привітав директор Торгового коледжу Олександр Олійника. Він побажав випускникам ніколи не забувати рідний коледж, а також – успіхів в побудові кар’єри та в особистому житті.

Після вручення дипломів напутнє слово надала куратор груп Наталія Гнібіда, яка зичила своїм колишнім вихованням щастя й досягнень в обраній ними професії. Своєю чергою, випускники подякували адміністрацію, куратора та викладачів за їх працю та турботливе ставлення до студентів.

Справжнім подарунком усім присутнім стали вокальні й хореографічні номери, підготовлені студентами коледжу. ці художні виступи подарували всім присутнім відчуття справжнього свята.

 

Таміла Тарасенко


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=163181225123224

 

Схожі новини