Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися безкоштовні пробні тренінги з математики та історії України для вступників-2020

У ЗНУ відбулися безкоштовні пробні тренінги з математики та історії України для вступників-2020

У ЗНУ відбулися безкоштовні пробні тренінги з математики та історії України для вступників-2020
11.02.2020 12:06 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування тренінги з написання ЗНО профорієнтаційна діяльність

Цими вихідними, 9 лютого, у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася остання сесія безкоштовних пробних тренінгів у форматі ЗНО – з математики та з історії України. У них взяли участь понад 1200 вступників (605 осіб завітали на тренінг із написання ЗНО з історії України і 608 – із математики). Загалом у всіх цьогорічних тренінгах, які безкоштовно відбувалися 26 січня, 2 і 9 лютого на базі вишу силами його співробітників, взяли участь 3127 осіб.

На заході були присутні проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, начальник відділу до університетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, а також фахівці цього відділу та викладачі й співробітники факультетів, які проводили пробні тестування. Для учасників тренінгів були створені умови, максимально наближені до проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, а також відбулися інформаційні профорієнтаційні зустрічі із представниками факультетів.

Зауважимо, що фахівці ЗНУ мають багаторічний досвід проведення пробних тренінгів, що відбуваються за активної підтримки ректора Миколи Фролова, а також участі в основних сесіях ЗНО, які проходять щороку на базі університету. Тестові зошити, бланки відповідей та інші матеріали для тренінгів із написання ЗНО також друкуються редакційно-видавничим відділом ЗНУ.

Нагадаємо, загалом на базі ЗНУ фахівцями відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування було проведено кілька сесій пробних тренінгів: з української мови, іноземних мов (німецька мова, англійська мова, французька мова), біології, хімії, географії, історії України, фізики та математики. Окрім цього, такі пробні тестування провели й в інших містах Запорізької області: Василівці, Мелітополі, Бердянську. Загальна кількість вступників, які взяли у них участь та перевірили свої знання перед проходженням основного ЗНО-2020, – 5000.  

Це, як вважають багато хто із майбутніх вступників, – важливий етап підготовки до цьогорічної вступної кампанії, адже допомагає заздалегідь проконтролювати рівень власних знань і можливостей, щоб обрати ту чи іншу спеціальність та якісно підготуватися до складання ЗНО. До початку основної сесії, яка розпочинається 21 травня, залишилося ще кілька місяців, які молодь планує використати на підготовку до складання обраних ними предметів.

Отже, цього лютневого дня до ЗНУ завітали не лише школярі-старшокласники, а й студенти запорізьких коледжів, й не тільки тих, які функціонують на базі університету. У їхньому числі були й представники авіаційного коледжу – Дмитро Бондар (спеціальність «Економіка»), Данило Вороновський та Ростислав Шатохін (спеціальність «Програмування і розробка програмного забезпечення»). Дехто з них прагне вступити саме до ЗНУ на відповідні спеціальності, а дехто – просто мати можливість ознайомитися із форматом проведення тестувань ЗНО та ретельно підготуватися до них.

А от дівчата із Запорізького педагогічного коледжу замислилися, аби змінити свій основний профіль – «Початкова освіта». Вони також прагнуть стати студентами університету, відтак мають отримати відповідні сертифікати із високими балами. Так, Єлизавета планує вступати на «Галузеве машинобудування» до інженерного інституту ЗНУ. Анастасія мріє бути філологом або маркетологом, а їхня подруга Лілія планує вступити на факультет соціальної педагогіки та психології.

Завдяки участі в пробних тренінгах майбутні вступники отримали змогу не лише перевірити свій фактичний рівень знань і обрати ті предмети, які знадобляться їм під час вступу на омріяну спеціальність, а й отримали необхідні консультації представників факультетів, які проводили пробні тестування. Тренінги, зазвичай, проходять в атмосфері, максимально наближеній до проведення основної сесії ЗНО, тож вступники проходять також і психологічну підготовку, взявши участь у цих заходах.

Під час останньої сесії тренінгів, як і зазвичай, учасникам роздали профорієнтаційний номер газети «Запорізький університет», де розміщено багато корисної інформації: «календар вступника» із переліком основних етапів вступу-2020, опис особливостей цьогорічної вступної кампанії, перелік сертифікатів, які необхідно надати при вступі на певні спеціальності, за якими навчаються в ЗНУ тощо. Також випускників шкіл і коледжів запросили завітати на День відкритих дверей ЗНУ, який відбудеться 5 квітня 2020 року.

Наприкінці тренінгу всі учасники отримали свої тестові зошити, а також пам’ятки, де вказано персональний реєстраційний № (шифр) учасника тестування і за яким, відповідно, він зможе на сайті переглянути свої результати тестування: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/4267.ukr.html

А ще, завітавши до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, кожен може отримати вичерпні консультації висококваліфікованих фахівців та допомогу в оформленні потрібних для участі у вступній кампанії 2020 року документів.

Звернутися до консультаційно-реєстраційного пункту ЗНУ можна за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 б, навчальний корпус №2, каб. 204, 209,  тел.: (061) 289-12-96. Графік роботи: понеділок-четвер – із 8.30 до 17.30,  п’ятниця – із 8.30 до 16.15 (обідня перерва – з 12.00 до 12.45).

 

Олена Хлистун


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=167021371405876

 

 

 

Схожі новини