Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики організували загальні збори викладачів і студентів

На факультеті журналістики організували загальні збори викладачів і студентів

На факультеті журналістики організували загальні збори викладачів і студентів
12.02.2020 09:53 Все Головні новини Факультети Журналістики DESTIN Факультет журналістики загальні збори викладачів і студентів

11 лютого в актовій залі 2-го корпусу відбулась офіційна зустріч адміністрації, науково-педагогічних працівників та студентів факультету журналістики. Традиційно такі збори проводяться щосеместру з метою підбиття підсумків функціонування факультету за певний період, окреслення планів та перспектив, порушення актуальних питань та проблем.

Першим слово взяв декан Віктор Костюк. Він акцентував увагу присутніх на впровадженні досвіду європейських університетів на факультеті, нагадав про основні принципи освітнього процесу, підкреслив важливість панування позитивної атмосфери на заняттях та поза їх межами. Декан підкреслив, що факультет має високі рейтинги серед інших доволі потужних українських вишів й може конкурувати навіть зі столичними факультетами журналістики. Крім того, факультет входить до одного з найбільших європейських проєктів перебудови журналістської освіти DESTIN.

Другою до мікрофону вийшла Наталія Тяпкіна, заступниця декана з навчальної частини. Вона говорила про академічну дисципліну, успішність студентів, перерахувала та відзначила відмінників за підсумками зимової сесії (51 особа), нагадала про введення в дію Положення про повторне вивчення дисциплін. Доповідач відзначила, що наш університет є прогресивним навчальним закладом у плані вибіркових дисциплін. У найкращих університетах США, Європи велика кількість дисциплін виноситься на вибір студента. Тож в університеті йдуть у цьому напрямку та закликають ставитись студентів до цього вибору відповідально. Адже це необхідно для розвитку й розширення світобачення. Анастасія Кондрико, заступниця декана з виховної роботи, розповіла про вектори позанавчальної діяльності на факультеті. Окремо подякувала кураторам академічних груп та старостам, які забезпечують безперервну взаємодію студентства з деканатом, а також активістам студентської ради. Ще заступниця нагадала про можливості отримання стипендії обдарованої молоді, участі у конкурсі «Студент року» тощо.

Йшлося у виступі про візити на факультет відомих журналістів, рекламістів, піарників, громадських діячів, які проводять лекції та майстер-класи. І участь таких гостей в житті факультету є вкрай важливою для становлення майбутньої особистості.

На важливість наукових досягнень у студентські роки звернула увагу заступниця декана з наукової роботи Вікторія Ковпак, а Катерина Сіріньок-Долгарьова, заступниця з міжнародного співробітництва та проектного менеджменту, розказала студентам про міжнародні програми обміну студентів та курси, які регулярно ініціюють іноземні викладачі для журфаківської спільноти. Після виступів колег заступниця декана з профорієнтаційної роботи Анна Баранецька підкреслила необхідність формування позитивного імідж факультету під час практик, професійної діяльності, особистісної комунікації.

Також у рамках зборів відбулась звітна конференція в.о. голови студентської ради Мзії Харчилави, яка розповіла про досягнення своєї команди та презентувала коротке відеопідтвердження: "Я зі своєю командою втілила в життя близько 15 проєктів. Це – «Що? Де? Коли?» на рівні університету, неймовірна кількість музичних перерв, «Таємний друг», «Giveaway», «Зимовий челендж», «Новорічне party з викладачами та інші».

Підсумком зустрічі стали слова Віктора Володимировича про повагу, підтримку та допомогу один одному.

 

Ксенія Лисенко, Алла Стрілець, Анастасія Халецька


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=167737158000964

 

 

 

Схожі новини