Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Викладачі біологічного факультету зустрілися зі студентами Запорізького медичного коледжу

Викладачі біологічного факультету зустрілися зі студентами Запорізького медичного коледжу

Викладачі біологічного факультету зустрілися зі студентами Запорізького медичного коледжу
12.02.2020 10:11 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця із коледжами візит

Шостого лютого викладачі біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – заступник декана з профорієнтаційної роботи на факультеті доцент Валерій Горбань, доцент Тамара Панасенко та доцент Ірина Полякова – відвідали Комунальний вищий навчальний заклад «Запорізький медичний коледж» Запорізької обласної ради.

Під час зустрічі понад 40 студентам-випускникам коледжу продемонстрували ролик та презентацію біологічного факультету. Зокрема, йшлося про здобутки його колективу, навчання й дозвілля студентів, діяльність студентської ради.

Викладачі ЗНУ розповіли про спеціальності біологічного факультету, навчальні плани, кадрове забезпечення, матеріальну базу, можливості працевлаштування його випускників та їхні перспективи. А також – про та цікаве студентське життя, що очікує майбутніх студентів ЗНУ, й про умови вступу на біологічний факультет, як на денне так і на заочне відділення старших курсів.

Зустріч пройшла в дуже щирій та дружелюбній атмосфері. Випускники коледжу виявили велику зацікавленість у навчанні в Запорізькому національному університеті.

 

Біологічний факультет

 

 

Схожі новини