Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ запрошує випускників поділитись своїми історіями успіху

ЗНУ запрошує випускників поділитись своїми історіями успіху

ЗНУ запрошує випускників поділитись своїми історіями успіху
12.02.2020 13:13 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування факультет журналістики масштабний проєкт Історії успіху випускників пресслужба

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування стартує проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Втілюватимуть проєкт у життя  представники факультету журналістики та пресслужби вишу, які будуть створювати матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Представники усіх факультетів університету та інженерного інституту допомагатимуть налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років.

Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе у професії, тощо.

Для цього треба звернутися із пропозицією оприлюднити історії свого успішного професійного становлення до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету:

м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, навчальний корпус №2, каб. 204, 209,  тел.: (061) 289-12-96.

Або ж надіслати матеріали на пошту: znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за покликанням: https://bit.ly/2HixRA8

 


 

 


Схожі новини