Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі підбили підсумки діяльності студентської ради

В Економіко-правничому коледжі підбили підсумки діяльності студентської ради

В Економіко-правничому коледжі підбили підсумки діяльності студентської ради
12.02.2020 12:58 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж студентська рада звітно-виборча конференція

Днями в Економіко-правничому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася звітно-виборча конференція. На заході були присутні 476 студентів. Голова студентської ради ЕПК Луїза Горбань звітувала про роботу студентської ради за 2019-2020 навчальний рік. Крім того, під час конференції присутні познайомилися з новими претендентами на цю посаду.

Під час свого звіту Луїза зазначила, що робота у студентському актив і – це найкраще, що може відбуватися зі студентами у роки навчання в коледжі, а для когось студентська рада стає другою родиною. За цей рік було зроблено дійсно багато чого задля розвитку коледжу. Луїза подякувала усій своїй команді, яка протягом року працювала з нею: головам секторів, серед них: Софія Кравчук, Селін Артем, Дар’я Огіренко, Аліна Соколова, Катерина Саркісова, Єгор Вознов, Дар’я Мавроді, Лілія Сандуляк, Захар Магдич і багато інших студентів, які приймали ативну участь у роботі студентської ради. Окрему подяку голова СР висловила тій, хто надихнула її на роботу – випускниці коледжу та активістці Мар’ї Ткаченко. Зі словами вдячності Луїза звернулася до директора коледжу Олени Грибанової.

Зокрема, Луїза прозвітувала: «За 2019/2020 н.р. провели титанічну працю, наше самоврядування працювало «наповну». Пройшло безліч дуже цікавих заходів, таких як: День здоров’я, Спартакіада, 8 Березня, День Студента та День працівника освіти тощо. Коледж на рівні з іншими факультетами ЗНУ змагався в конкурсах і перемагав, яскравий приклад – Студентська весна. Важливою подією для студентської ради був ремонт їхнього власного кабінету. І тепер ми з гордістю можемо сказати, що він в нас – найкращий у всьому університеті!».

Звіт із роботи студентської ради коледжу заслухала заступник голови студентської виборчої комісії Анастасія Мілецька. Після виступу Луїзи всім присутнім студентам запропонували проголосувати за те, щоб цьогорічну роботу студентської ради ЕПК визнати на задовільному рівні.

Після заслуховування звіту офіційно оголосили старт нового виборчого процесу-2020. На заході було представлено кандидатів на пост голови студентської ради ЕПК. Бажаючих кандидатів виявилося двоє – це студент 2 курсу спеціальності «фінанси, банківська справа та редагування» Євген Горовий та студент 3 курсу спеціальності «туризм» Артем Селін. Хлопці мали змогу коротко розповісти про свої головні цілі та напрямки роботи.

Із передвиборчими програмами кандидатів можна ознайомитися за покликаннями:

http://epkznu.com/wp-content/uploads//2020/02/Програма-Горовой.pdf

http://epkznu.com/wp-content/uploads//2020/02/Програма-Селін.pdf

Уже 19 лютого відбудуться дебати, а самі вибори відбудуться 26 лютого, нагадуємо, що на виборчі дільниці студенти мають з’являтися зі студентськими квитками.

Колектив ЕПК вітає Луїзу та всю її команду з успішною роботою протягом року, дякує їм, а новим кандидатам бажає сил і креативності, адже перемогу отримає сильніший.

 

Анна Маркіна

 

Схожі новини