Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітали іноземні партнери проєкту «Розвиток потенціалу підготовки вчителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та євроінтеграції України» програми Erasmus+ КА2

До ЗНУ завітали іноземні партнери проєкту «Розвиток потенціалу підготовки вчителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та євроінтеграції України» програми Erasmus+ КА2

До ЗНУ завітали іноземні партнери проєкту «Розвиток потенціалу підготовки вчителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та євроінтеграції України» програми Erasmus+ КА2
12.02.2020 16:31 Все Головні новини Факультети Іноземної філології MultiEd ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології відділ міжнародних зв’язків міжнародна діяльність проєктна діяльність ректорат зустріч

Дванадцятого лютого в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч ректора Миколи Фролова й представників колективу вишу з іноземними гостями. Цього дня із представниками адміністрації запорізького закладу вищої освіти зустрілися менеджер проєктів Тартуського Університету Крістіан Клаукс, викладачі Астонського Університету Сюзан Гартон й Елізабет Віландер, викладачі Гайдельбергського Університету Стефані Вітцігам і Леоні Екзаркос, ректор Гайдельбергского Університету Ганс-Вернер Гунеке та координатор проєкту «Розвиток потенціалу підготовки вчителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та євроінтеграції України» з естонської сторони Олександра Головко, яка виконувала й обов’язки перекладача.

Метою їхнього візиту стала участь в установчій зустрічі всіх, іноземних й українських, партнерів проєкту «Розвиток потенціалу підготовки вчителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та євроінтеграції України» (Foreign Language Teacher Training Capacity Development as a Way to Ukraine’s Multilingual Education and European Integration – MultiEd, реєстраційний номер 610427-EE-2019-EPPKA2-CBHE-JP) у межах програми Erasmus+ КА2 напряму «Розвиток потенціалу вищої освіти».
Під час зустрічі з іноземними колегами Запорізький національний університет, крім ректора Миколи Фролова, представляли проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна, завідувач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Світлана Запольських і начальник відділу міжнародних зв’язків Аліна Осаул.
Ректор Микола Фролов, презентуючи ЗНУ, розповів, що це – найбільший на півдні України заклад вищої освіти: тут на 17 факультетах і в 4 коледжах навчаються майже 18 тис студентів і працюють близько 1800 співробітників. Як важливе досягнення університету, що постійно перебуває в стадії розвитку, ректор згадав минулорічне приєднання Запорізької державної інженерної академії (зараз – інженерного інституту ЗНУ). Адже це дало змогу навчати студентів не лише за гуманітарними й природничими, але й за інженерними спеціальностями. А це, своєю чергою, дуже важливо для нашого промислового регіону.
Микола Олександрович зазначив, що до свого 90-річчя, яке відзначатимуть цього року, ЗНУ підійшов зі значними здобутками. Зокрема, великого значення тут надають розвитку міжнародних зв’язків: на сьогодні виш має договір про співпрацю із 36 закладами вищої освіти з різних країн. Тут підтримують розвиток академічної мобільності викладачів і студентів, їхній проектній діяльності, вивченню представниками всіх факультетів іноземних мов, для чого в університеті створені всі належні умови.
Також Микола Фролов висловив сподівання на розвиток подальшої співпраці із закладами вищої освіти, які представляють гості. Він, у відповідь на запитання представників іноземних вишів, відзначив, що в ЗНУ великого значення надають підготовці вчителів для загальноосвітніх шкіл за 10 спеціальностями. Крім того, він зауважив, що на сьогодні в Україні триває розбудова Нової української школи, тож міністерство часто звертається по допомогу до закладів вищої освіти, зокрема щодо перепідготовки вчителів. І що в ЗНУ часто походять заходи, присвячені цій важливій темі.
Своєю чергою, гості подякували представникам Запорізького національного університету за гостинність і за плідну співпрацю. Їхнє перебування в запорізькому виші продовжилося участю в установчій зустрічі партнерів проєкту «Розвиток потенціалу підготовки вчителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та євроінтеграції України».

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=167904081317605

Таміла Тарасенко

Схожі новини