Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Торгового коледжу ЗНУ разом із викладачами відвідали Театр молоді

Студенти Торгового коледжу ЗНУ разом із викладачами відвідали Театр молоді

Студенти Торгового коледжу ЗНУ разом із викладачами  відвідали Театр молоді
17.02.2020 09:10 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Торговий коледж дозвілля вистава

Нещодавно студенти Торгового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) у супроводі викладачів відвідали театральну виставу психологічної тематики «Ріка на асфальті» в Театрі молоді. Він був присвячений темі кохання між молодими людьми – вічній та хвилюючій для молоді. За словами глядачів – представників Торгового коледжу ЗНУ, цей спектакль показав бурхливий розвиток стосунків між дівчиною та юнаком. За допомогою втілення режисерського задуму й гри акторів на сцені висвітлили ті проблеми, які можуть виникнути у житті кожної закоханої пари. Ця вистава акцентувала увагу на сенсі життя кожної людини. Глядачі, завдяки перегляду, відчули цілу палітру емоцій: від радості, сміху до суму, жалю та співчуття головним героям. Перегляд вистави змусив замислитись кожного з них, адже червоною ниткою у цьому спектаклі висвітлена тематика пошуку сенсу життя людиною.

По завершенню  викладачі та студенти довго обмінювались думками, у всіх були різні враження, вони довго обговорювали ті чи ті моменти, але головне, що цей спектакль нікого не залишив байдужим.

Представники Торгового коледжу ЗНУ висловлюють щиру подяку керівництву Театру молоді за запрошення на такий чудовий спектакль.

Торговий коледж