Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ відвідують зимові батьківські збори у закладах середньої освіти

Представники ЗНУ відвідують зимові батьківські збори у закладах середньої освіти

Представники ЗНУ відвідують зимові батьківські збори у закладах середньої освіти
17.02.2020 15:32 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність батьківські збори

Зима – традиційний період батьківських зборів у закладах середньої освіти нашого міста. Тому співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), підтримуючи філософію педагогіки партнерства, де батьки – діти – ЗСО – ЗНУ складають коло однодумців, відвідує такі зустрічі. Вони прагнуть сприяти ознайомленню батьківського та вчительського корпусів із основними положеннями вступної кампанії-2020. А також – із цінностями, можливостями та пропозиціями Запорізького національного університету в контексті роботи його факультетів, у контексті його досягнень та ініціатив у різних царинах діяльності.

До того ж, саме такі зустрічі дають змогу нагадати батькам про університетські платформи підготовки абітурієнтів до ЗНО: зокрема, йдеться про унікальну сесію безкоштовних тренінгів із підготовки до ЗНО, підготовчі курси для майбутніх вступників різного ступеня інтенсивності, консультативну допомогу.

Завдяки інформації, наданій представниками кафедри романської філології та перекладу факультету іноземної філології, представники ЗНУ відвідали збори у Класичному ліцеї. Вони дякують за сприяння класному керівникові Інні Самойленко. Тут співробітники вишу змогли не лише поспілкуватися з батьками, поінформувати їх, а й залишити кожному з них інформаційний пакет із університетської газети та серії загальноуніверситетських та факультетських буклетів.

Через карантинний режим такі заходи у ЗСО було зміщено в часі, тож факультети спільно з відділом постійно уточнюють інформацію щодо змін у розкладах проведення батьківських зборів у старших класах загальноосвітніх шкіл. Вони прагнуть поспілкуватися з якомога більшою кількістю батьків вступників.

 

До речі, аби отримати потрібні консультації та допомогу у реєстрації на основну сесію ЗНО, вступники мають звернутися до фахівців відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ, що знаходиться за адресою: вул. Жуковського, буд. 66 Б, навчальний корпус №2, каб. 204, 209 або за телефонами: (061) 289-12-96, 228-75-41. Додаткова інформація: за покликанням: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/11582/11588


Зверніть увагу, що в електронному доступі до ваших послуг також спецвипуск профорієнтаційної Обласної академічної газети "Запорізький університет":
його ви зможете знайти за покликанням:
http://web.znu.edu.ua/gazeta/data.php?data=450
Додаток до спецвипуску тут:
http://web.znu.edu.ua/gazeta/data.php?data=452

Вікторія Ковпак,

координатор РОНІКу

 

Схожі новини