Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Благодійний ярмарок до свята Масляної організували на економічному факультеті

Благодійний ярмарок до свята Масляної організували на економічному факультеті

Благодійний ярмарок до свята Масляної організували на економічному факультеті
27.02.2020 07:06 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет студентська рада ініціатива органів студентського самоврядування благодійність Масляна

26 лютого активісти економічного факультету за ініціативи студентської ради долучилися до святкування Масляної. Студенти і викладачі підготували смаколики власного виробництва, якими пригощали всіх охочих.

Влаштувати благодійний ярмарок з млинцями, тортами, тістечками, гарячим чаєм, соком та іншими частуваннями студенти вирішили не просто так. Голова студентської ради економічного факультету Олександра Діміянова зазначила: "Кожне зі свят, що відбуваються на нашому факультеті, ми прагнемо провести з користю. Ось і цього разу вирішили усі отримані від продажу смаколиків кошти спрямувати на допомогу братам нашим меншим і передати працівникам притулку для бездомних тварин, суспільній організації «Дай лапу, друг». Завжди приємно допомогти тим, хто сам не може попіклуватися про себе – а особливо приємно це робити у свята".

Організатори зауважили, що Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Назва свята «Масляна» пов'язана з тим, що в тиждень перед Великим постом з раціону харчування виключалися м'ясні продукти, а ось молочні ще вживати було можна, як і традиційні складові для приготування млинців: молоко, яйця, масло, сметана. У народі це свято асоціюється зі смачними млинцями та веселими гуляннями. Мета таких гамірних масових заходів полягала в тому, щоб розбудити весну від сну і прогнати геть зиму.

 

Ксенія Сухаренко

 

 

 

Схожі новини