Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели консультаційний тренінг для персоналу пункту пробного ЗНО від Дніпровського регіонального центру оцінювання якості освіти

У ЗНУ провели консультаційний тренінг для персоналу пункту пробного ЗНО від Дніпровського регіонального центру оцінювання якості освіти

У ЗНУ провели консультаційний тренінг для персоналу пункту пробного ЗНО від Дніпровського регіонального центру оцінювання якості освіти
28.02.2020 14:51 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пробне ЗНО Дніпропетровський центр оцінювання якості освіти тренінг

Двадцять сьомого лютого в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели тренінг для старших інструкторів, інструкторів й чергових на пробному зовнішньому незалежному оцінюванні від Дніпровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Відповідальна за пункт проведення ЗНО Галина Микитів та її помічниця Оксана Булавіна нагадали учасникам про головні правила, яких має дотримуватися персонал пункту проведення пробного ЗНО. Також присутні на заході отримали необхідний роздатковий матеріал. За його допомогою вони зможуть покращити свої знання та підготуватись до успішного проходження сертифікації, необхідної для підтвердження рівня їхньої кваліфікації.

На початку заходу Галина Микитів нагадала присутнім, що Запорізький національний університет давно й плідно співпрацює із Дніпровським регіональним центром оцінювання якості освіти. Цей заклад вищої освіти щороку виступає базою для проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання від ДРЦОЯО, а також – пунктом для проведення основної сесії ЗНО. Минулого року за результатами проведення зовнішнього незалежного оцінювання на ім’я ректора ЗНУ Миколи Фролова надійшла подяка від Дніпровського регіонального центру оцінювання якості освіти, у якій відзначалася злагоджена й плідна робота персоналу пункту проходження тестування.

Цього року 21 березня в Запорізькому національному університеті проведуть пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, а 28 березня – з інших предметів, які увійшли до переліку основної сесії ЗНО.

Галина Володимирівна висловила сподівання, що й цього разу старші інструктори, інструктори й чергові, серед яких чимало викладачів і співробітників ЗНУ, докладуть усіх зусиль, аби участь у пробному ЗНО була корисною для майбутніх вступників. Для цього необхідно, аби на пункті проведення пробного тестування максимально точно відтворили всі особливості процедури проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Під час тренінгу увагу присутніх звернули на розклад роботи пункту проведення пробного ЗНО, особливості оформлення документації, на перелік речей, які необхідно мати при собі персоналу, алгоритми поведінки в певних ситуаціях, заборони й правила, яких потрібно дотримуватись. Крім того, їм нагадали, на які організаційні моменти потрібно звернути увагу під час роботи з майбутніми абітурієнтами, як сприяти тому, що участь у пробних тренінгах була плідною для старшокласників, тощо.

Крім того, присутніх ознайомили зі зразками заповнення аудиторного протоколу, оформленням аудиторних списків тощо. З усіх організаційних питань, пов’язаних з їхньою діяльністю під час пробного ЗНО від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, учасникам тренінгу порадили звертатися до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування за адресою: навчальний корпус ЗНУ №2, ауд. 204, 209 або за телефонами: 228-76-01, 289-12-96.

 

 

 

 

Схожі новини