Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсменки факультету іноземної філології здобули перемогу в турнірі з баскетболу

Спортсменки факультету іноземної філології здобули перемогу в турнірі з баскетболу

Спортсменки факультету іноземної філології здобули перемогу в турнірі з баскетболу
12.03.2020 08:21 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Баскетбол Спартакіада

Нещодавно у ЗНУ в рамках продовження студентської спартакіади відбулися змагання з баскетболу 3x3 серед жіночих команд факультетів.

10 факультетських команд взяли участь у цьому етапі студентської спартакіади ЗНУ. Головним суддею виступив викладач кафедри фізичного виховання Олександр Горбуля. За результатами спортивних змагань визначилися переможці. Ними стали: команда факультету іноземної філології, яка посіла І місце турніру, ІІ місце здобули представники юридичного факультету і ІІІ місце вибороли студенти факультету фізичного виховання. До речі, у фінальному протистоянні за 3 місце зіграли команди математичного факультету та факультету фізичного виховання з рахунком 0:4 на користь факультету фізичного виховання, а у боротьбі за 1 місце зійшлися команди юридичного факультету та факультету іноземної філології. Перемогу при цьому здобули баскетболістки ФІФ з рахунком 6:1.

Нагороди переможцям – медалі та грамоти – вручили головний суддя цих змагань, викладач кафедри фізичного виховання Олександр Горбуля та заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко, які побажали студентам подальших спортивних успіхів.

ФОТОГАЛЕРЕЯ:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=190543699053643

Схожі новини