Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Бізнес-курси для осіб із числа незайнятого населення Запорізької області - від центру післядипломної освіти ЗНУ

Бізнес-курси для осіб із числа незайнятого населення Запорізької області - від центру післядипломної освіти ЗНУ

Бізнес-курси для осіб із числа незайнятого населення Запорізької області - від центру післядипломної освіти ЗНУ
17.03.2020 13:49 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Центр післядипломної освіти ЗНУ інженерний інститут курси «Організатор малого бізнесу»

На базі центру післядипломної освіти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) нещодавно завершився цикл занять з майбутніми підприємцями Запоріжжя та Запорізької області за програмою організації малого бізнесу. Цього разу слухачами курсів стали охочі займатися бізнесом із Запоріжжя, Пологів, Токмаку, Новомиколаївки, Гуляйполя тощо.

Заняття з організації малого бізнесу зі слухачами курсів проводив досвідчений фахівець-практик Іван Каріка. За цей час вони познайомилися з підприємництвом як формою господарювання, отримали чітке уявлення про те, що відноситься до ресурсів підприємства. Не лишилося поза увагою і таке вкрай необхідне кожному власнику приватного бізнесу поняття, як культура бізнесу. Розповів Іван Каріка майбутнім підприємцям і як ретельно підготувати плановий документ, який розкриє усі сторони проєкту та допоміг скласти реальні бізнес-плани з урахуванням коштів, які держава надає на відкриття малого бізнесу.

Перед слухачами курсів стояла мета відкрити власну справу та, звичайно, досягти в ній успіху. Кожний обирав свою майбутню діяльність відповідно до своїх можливостей, схильностей та рівню знань у тій чи іншій галузі. Тож створені бізнес-плани розраховувалися на відкриття станції технічного обслуговування; створення підприємства з вирощування сільськогосподарських культур; надання послуг з вантажоперевезення; з обслуговування та ремонту сільськогосподарської техніки; надання послуг з активного відпочинку тощо.

Про плани своєї майбутньої підприємницької діяльності розповіла нам слухачка курсів Альона. Дівчина з дитинства захоплюється спортом та мріє допомагати вести здоровий спосіб життя всім навколо. Саме тому Альона збирається відкрити у рідному місті фітнес-центр.

Про власний педікюрний салон мріє тепер уже випускниця курсів Анжела. Дівчина давно професійно займається цією справою, та свого салону в неї не було, а участь у цій програмі дозволить їй втілити мрію в життя. Значний досвід майстра педикюру дозволить Анжелі не лише надавати звичайний спектр услуг, а й розширити його. Користуватися послугами її салону зможуть навіть ті, хто мають певні проблеми зі здоров’ям.

Минуло два тижні й задоволені результатами своєї роботи слухачі отримали сертифікати про вдале завершення курсів організатора малого бізнесу. Вітаючи присутніх з успішним закінченням навчання, директор центру післядипломної освіти ЗНУ Сергій Ільїн, викладач курсів Іван Каріка і провідний фахівець ЦПО Лілія Головко висловили впевненість, що завдяки плідній роботі випускники з успіхом захистять свої бізнес-плани в центрі зайнятості й отримають стартовий капітал для організації власного бізнесу. Наприкінці заходу вони побажали всім успіху в новій справі!

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини