Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У планах Школи Конфуція ЗНУ – зміцнення матеріально-технічної бази та розширення кількості освітньо-консультаційних пунктів

У планах Школи Конфуція ЗНУ – зміцнення матеріально-технічної бази та розширення кількості освітньо-консультаційних пунктів

У планах Школи Конфуція ЗНУ – зміцнення матеріально-технічної бази та розширення кількості освітньо-консультаційних пунктів
10.04.2020 11:52 Все Головні новини Школа Конфуція ZNU Zaporizhzhia National University Школа Конфуція освітній процес бюджет матеріально-технічна база

На сьогодні, разом з освітнім процесом у Школі Конфуція ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває робота щодо створення звіту за виконання бюджету 2019 р. та розробка бюджету на 2020 рік. Як зазначають директори Школи Конфуція  професор У Шихун (від китайської сторони) та професор Володимир Волков (від української сторони), бюджет на 2019 рік виконано в повному обсязі.

Це дозволило зміцнити матеріально-технічну базу Школи Конфуція, збільшити кількість слухачів, урізноманітнити культурно-освітні заходи, як для її слухачів, так і для мешканців м. Запоріжжя й для представників недільної школи з вивчення китайської мови в м. Енергодарі.

Кошторисом Школи Конфуція ЗНУ на 2020 рік передбачено забезпечення поточної діяльності за всіма напрямами роботи її керівництва й викладачів. У бюджет закладено витрати на освітню діяльність Школи Конфуція, розширення її навчальних пунктів, збільшення кількості викладачів та волонтерів, які проводять заняття для її слухачів, участь у мовних конкурсах в Україні та в спортивних змаганнях в Білорусі. А також – відзначання державних свят Китайської Народної Республіки й України.

Крім того, у перспективних планах – удосконалення матеріально-технічної бази для освітнього процесу в Школі. Цей пункт передбачає придбання магнітних дошок, спортивного інвентаря, подальше художнє оформлення приміщень Школи Конфуція та рекламу її освітніх послуг.

Також окремою статтею бюджету передбачено витрати на вдосконалення процесу з каліграфії (написання ієрогліфів) як реабілітаційного засобу психологічного розвантаження для всіх бажаючих.

До того ж, поліграфічна база Школи Конфуція продовжить друкувати підручники для її слухачів, методичні матеріали для викладачів і волонтерів, а також – рекламну продукцію.

Окремо передбачається збільшення кількості консультаційних пунктів для задоволення освітніх потреб всіх бажаючих вивчати китайську мову, а також культуру й традиції цієї країни.

 

 

 

Схожі новини