Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті економіки та менеджменту відбулася online-зустріч декана з абітурієнтами

На факультеті економіки та менеджменту відбулася online-зустріч декана з абітурієнтами

На факультеті економіки та менеджменту відбулася online-зустріч декана з абітурієнтами
16.04.2020 12:49 Все Факультети Інженерний інститут ЗНУ профорієнтаційна діяльність онлайн-зустріч із деканом

Карантин в Україні не лише змінив умови навчання, а й надихнув викладачів закладів вищої освіти шукати нові шляхи проведення профорієнтаційної роботи. Не залишилися осторонь від цього процесу і викладачі факультету економіки та менеджменту (ФЕМ) інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу). 14 квітня завідувачі кафедр і представники деканату провели з абітурієнтами зустріч в online-форматі, яка відбулася за допомогою програми ZOOM. На заході були присутні директор інженерного інституту Геннадій Коломоєць, в.о. декана факультету Єлізавета Ткаченко, заступник декана з профорієнтаційної роботи Лев Феофанов, завідувач кафедри менеджменту організації та управління проєктами (МОУП) Валентина Воронкова, завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту (ОАОА) Тетяна Меліхова.

Зустріч із абітурієнтами була побудована в форматі запитання-відповіді. Вступників цікавило дуже широке коло питань. Та частіше за все вони запитували, чи внесено зміни в умови вступу до магістратури та бакалаврату в зв’язку з карантином; як правильно подати документи, щоб стати студентами саме факультету економіки та менеджменту інженерного інституту; за якими освітніми програмами зможуть вони навчатися; і, звичайно ж, які сертифікати ЗНО потрібно мати, щоб вступити на ФЕМ. А також де, крім офіційного сайту Запорізького національного університету, можна отримати інформацію про навчання на факультеті й про цікаві заходи, в яких беруть участь студенти ФЕМ.

Відповідаючи на запитання, в.о. декана факультету економіки та менеджменту Єлізавета Ткаченко нагадала абітурієнтам, за якими саме освітніми програмами вони зможуть отримати освіту за ступенем бакалавр на базі загальної середньої освіти, а також на базі молодшого спеціаліста.  Окрему увагу Єлізавета Юріївна приділила вступу до магістратури, зазначивши переваги, які відкриває перед молодими спеціалістами цей ступінь вищої освіти.

Про умови вступу на факультет економіки та менеджменту розповів абітурієнтам заступник декана з профорієнтаційної роботи Лев Феофанов. Він зазначив, які саме сертифікати потрібно мати, щоб вступити на ту чи іншу спеціальність за бюджетною чи контрактною формою. Лев Костянтинович запросив абітурієнтів приєднатися до них на сторінках факультету та його кафедр в соціальних мережах.

Більш детально про освітні програми, за якими навчають на кафедрі менеджменту організації та управління проєктами, а також на кафедрі обліку, аналізу, оподаткування та аудиту розповіли їх завідувачі Валентина Воронкова та Тетяна Меліхова. Вони звернули увагу абітурієнтів на перспективи, які відкриває перед ними отримання відповідної освіти, зокрема, на стрімке кар’єрне зростання випускників кафедр.

Після завершення online-заходу Лев Феофанов розповів нам про подальші плани профорієнтаційної роботи на факультеті. «Ми розуміємо, – - зазначив Лев Костянтинович, - – що в умовах, які склалися в Україні через карантин, профорієнтаційна робота має набути інших, нетрадиційних форм. Сьогодні одним з найперспективніших її напрямків ми вважаємо різноманітні online-зустрічі. Розуміючи, що не існує універсальної платформи, де ми могли б зібрати всіх бажаючих поспілкуватися з нами абітурієнтів, ми плануємо провести низку таких зустрічей за допомогою різноманітних засобів комунікації. Не припиняємо ми і поширювати інформацію про наші спеціальності в соціальних мережах, а також найближчим часом плануємо провести день відкритих дверей факультету».

Тому незабаром на абітурієнтів чекають нові зустрічі з представниками факультету економіки та менеджменту, які, як завжди, нададуть компетентні відповіді на будь-які запитання своїх майбутніх студентів.


Інженерний інститут

Схожі новини