Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри психології ЗНУ активно впроваджують в освітній процес різні прийоми дистанційного навчання

Викладачі кафедри психології ЗНУ активно впроваджують в освітній процес різні прийоми дистанційного навчання

Викладачі кафедри психології ЗНУ активно впроваджують в освітній процес різні прийоми дистанційного навчання
23.04.2020 13:25 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології дистанційне навчання освітній процес кафедра психології

Дистанційне навчання на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває. Згідно розкладу у студентів проводяться лекції, практичні заняття та консультації. У рамках цієї роботи кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Наталія Мосол провела зі студентами другого курсу спеціальності «Психологія» (гр.6.0538) онлайн- зустріч на платформі Cisco Webex із дисципліни «Технології арт-терапії в роботі психолога». Тема відеолекції – «Творчий потенціал арт-терапії: мультимодальний підхід».

Під час цієї цій онлайн-зустрічі обговорили теоретичні та практичні питання інтеграції різних видів арт-терапії (ізотерапія, казкотерапія, ігрова терапія, музикотерапія тощо). Щоб закріпити знання з теми, студенти отримали практичне завдання написати арт-терапевтичну програму роботи з певною віковою групою, використовуючи різні арт-терапевтичні методики.

Враховуючи умови карантину та певну ізоляцію, студенти також отримали практичне завдання розробити колаж «Моє Я». Це завдання спрямоване на зниження рівня стресу та промоцію психічного здоров'я. На думку науковців-психологів, арт-техніка «колаж» сприяє формуванню позитивної установки на подальшу творчу діяльність, підвищує самооцінку, знижує напругу і несе терапевтичний ефект. Також науковці висловлюють переконання, що використання у процесі викладання психологічних дисциплін різноманітних технік і вправ, спрямованих на поліпшення та зміцнення психологічного здоров'я студента, є невід’ємною складовою технологій збереження здоров’я в освітньому процесі.

Варто відзначити, що в рамках дистанційного освітнього процесу доцентом кафедри психології Оленою Малиною проводяться поточні консультації студентів факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ.  При цьому такий онлайн-формат дає змогу відповісти на всі питання студентів із поточної теми курсу.

Крім того, для студентів проводяться онлайн-лекції. Зокрема, нещодавно доцент кафедри психології Тетяна Скрипаченко провела лекцію для студентів-магістрів першого року навчання спеціальності «Соціальна педагогіка». Так, під час цієї лекції була визначена сутність психологічного підходу Е.Фрома до розуміння особистості, зовнішньої та внутрішньої свободи. Також важливим був порівняльний аналіз концепції Е.Фрома із основними психоаналітичними поняттями та визначення екзистенційних потреб особистості.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

 

 

Схожі новини