Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ – у десятці фіналістів студентського кейс-чемпіонату «M. Student Champ» від компанії «Метінвест»

Студенти факультету економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ – у десятці фіналістів студентського кейс-чемпіонату «M. Student Champ» від компанії «Метінвест»

Студенти факультету економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ – у десятці фіналістів студентського кейс-чемпіонату «M. Student Champ» від компанії «Метінвест»
23.04.2020 13:30 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут Факультет економіки та менеджменту кафедра економіки та інформаційних технологій кейс-чемпіонат M Student Champ перемога

Завершився найбільш хвилюючий етап-підсумок піврічної роботи команд-учасників студентського кейс-чемпіонату «M. Student Champ» – презентації своїх напрацювань та відповіді на запитання ТОП-менеджерам підприємств компанії «Метінвест». Колектив інженерного інституту ЗНУ щиро вітає студентську команду факультету економіки та менеджменту «E-Cyber» - фіналістів «M. Student Champ» за напрямком «Економіка»! А саме, її капітана Олександра Мороза, членів команди Аліну Більчич, Катерину Карпачову та Максима Стеценка. Куратор команди від університету - доктор економічних наук, завідувач кафедри економіки та інформаційних технологій В’ячеслав Глущевський.

340 учасників, а це 106 команд із Києва, Дніпра, Запоріжжя, Маріуполя, Авдіївки, які представили 25 закладів вищої освіти, шість місяців роботи, а саме: відвідування виробництва, консультації з менторами, розробка ефективного рішення і ось, нарешті, довгоочікуваний фінал! Десять найкращих команд-фіналістів - лише 10 зі 106! - по одній команді з кожного напрямку: інжиніринг, інформаційні технології, екологія, економіка, енергоменеджмент, операційні вдосконалення, охорона праці, технологія та якість, транспорт, управління персоналом.

Колектив інженерного інституту пишається своїми студентами, адже ті на це заслуговують, оскільки подолали непростий шлях. Не злякались. Взяли участь, пройшли всі етапи й отримали рецензію від ментора! За словами ментора команди Ольги Пашкової, «E-Cyber - це сильна команда, яка перемогла своїх конкурентів за рахунок оригінального інноваційного погляду на способи вирішення поданої економічної проблеми. Студенти запропонували нестандартне кейс-рішення щодо оцінювання величини маржинального ефекту від надання комплексних послуг «під ключ» для мартенівського виробництва щодо генерування низки практичних ініціатив з метою покращення у межах свого проєкту».

Це є одним із вагомих підтверджень того, що учасники команди розумні, вміють генерувати нові ідеї та вирішувати реальні завдання бізнесу. Їхнє натхнення, бажання та мотивація стати найкращими в цьому чемпіонаті допомогли їм досягти успіху. Отриманий досвід та результат спільної роботи практиків від ПАТ «Запоріжвогнетрив» з університетською науковою спільнотою – це лише перший крок у довготривалому та взаємовигідному співтоваристві: «Справжні виклики – реальна кар’єра!» Представники інженерного інституту ЗНУ щиро дякують менторові команди «E-Cyber» Ользі Сергіївні Пашковій, організаторам і представникам від компанії «Метінвест» за гостинність, плідну співпрацю та надану можливість застосувати здобуті в університеті знання на практиці.

Бажаємо учасникам команди не зупинятися на досягнутому, гідно представити Запорізький національний університет у фіналі кейс-чемпіонату від «M. Student Champ» і, звичайно ж, перемогти! Нехай їхні нинішні досягнення стануть лише першою сходинкою до професійного успіху, який чекає на них у майбутньому!

 

Факультет економіки та менеджменту інженерного інституту ЗНУ

 

Команда «E-Cyber» - фіналісти «M. Student Champ» за напрямком «Економіка»:

https://www.youtube.com/watch?v=CjwzAHIIhBI&feature=youtu.be

Презентація «Кейс-рішення»:

https://drive.google.com/file/d/1ksCxt9Yk8YOGDcg5x88YJTJLIgfC2swk/view

 

Схожі новини