Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету ЗНУ долучилися до флешмобу «Залишайтесь вдома»

Студенти факультету ЗНУ долучилися до флешмобу «Залишайтесь вдома»

Студенти факультету ЗНУ долучилися до флешмобу «Залишайтесь вдома»
23.04.2020 14:25 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики освітній процес дистанційне навчання

«Залишайтесь вдома і мийте руки з милом» – такою стала тема відео студентів факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) із групи 6.0617-в. Вони, беручись до завдання з курсу «Еристика» від доцента кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Людмила Чернявська, вирішили виконати його колективно. Тож долучились до флешмобу, який  на сьогодні розгорнувся у соцмережах.

Режисером і монтажером відео стала студентка Вікторія Гальвас, яка розповіла як виник задум флешмобу: «Ми почали обговорювати в нашому чаті, хто як буде виконувати завдання і згадали про цей флешмоб з інтернету. І ми вирішила так само до нього приєднатися. Учасники флешобу по шматочку виклали відео на своїх сторінках в інстаграмі».

 «Завдання на карантині можна так само виконувати колективно, тепер з’явилось нове поле діяльності й пошуку перспектив виявити свої таланти як для викладачів, так і для студентів», – прокоментувала виконання завдання студентами ЗНУ доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Людмила Чернявська.

Флешмоб: https://www.facebook.com/ludmila.cherniavska/videos/2918856154860710/

Факультет журналістики

 

 

 

Схожі новини