Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професор Євгеній Клопота провів інтерактивну лекцію на віртуальному Всеукраїнському фестивалі «Простір психолога»

Професор Євгеній Клопота провів інтерактивну лекцію на віртуальному Всеукраїнському фестивалі «Простір психолога»

Професор Євгеній Клопота провів інтерактивну лекцію на віртуальному Всеукраїнському фестивалі «Простір психолога»
24.04.2020 14:40 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології центр післядипломної освіти віртуальний Всеукраїнський фестиваль «Простір психолога» PRO PSY 2020 інтерактивна лекція

Двадцять третього квітня в Запоріжжі відбувся віртуальний Всеукраїнський фестиваль «Простір психолога» PRO PSY 2020, який було організовано департаментом освіти і науки Запорізької міської ради. Велика подяка завідувачу відділення психологічного супроводу Любові Кременецькій та завідувачу Науково-методичного Центру Оксані Гусак. Незважаючи на карантин, психологи та педагоги з різних міст України змогли використати різноманітні технічні засоби для підвищення власного професійного рівня.

На заході були присутні різні тренери, які проводили цікаві групи. Одним із тренерів від Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) був доктор психологічних наук, професор кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності, Заслужений працівник освіти України Євгеній Клопота, який провів інтерактивну лекцію на тему «Захисні механізми особистості». Євгеній Клопота зазначив, що усвідомлення та відпрацювання власних захисних механізмів має вплив на особистісне і професійне зростання психологів та педагогів. Розуміння захисних механізмів нашої психіки допомагає самоудосконалюватися та саморозвиватися. Такі фестивалі мотивують фахівців для подальшого розвитку.
Євгеній Клопота запросив численних фахівців відвідати курси підвищення кваліфікації саме на базі центру післядипломної освіти Запорізького національного університету. Бажаємо всім психологам і педагогам бути усвідомленими, професійними, креативними.
Ласкаво просимо на наші курси підвищення кваліфікації «Психолого-педагогічний супровід дітей та молоді з особливими потребами в умовах інклюзивного освітнього простору». Зареєструватися можна за покликанням: https://forms.gle/YY2Aing4So8Z45pZ7

Схожі новини