Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету соціальної педагогіки та психології опановують основні техніки малювання

Студенти факультету соціальної педагогіки та психології опановують основні техніки малювання

Студенти факультету соціальної педагогіки та психології опановують основні техніки малювання
24.04.2020 15:50 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології дистанційне навчання освітній процес кафедра акторської майстерності і дизайну

На сьогодні дистанційне навчання на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває на всіх кафедрах. Творчо і креативно підійшли до цієї роботи і викладачі кафедри акторської майстерності та дизайну.

Зокрема, доцент кафедри акторської майстерності та дизайну ЗНУ заслужений художник України Ірина Гресик у рамках карантину проводить дистанційне навчання зі студентами 1 курсу. Зокрема, викладач запропонувала студентам  цікаве та творче заняття з теми «Гризайль». Основні цілі запропонованих завдань заняття полягали у вдосконаленні професійної майстерності малювання, у вмінні зробити вдалу композицію, бачити тональну різницю, абстрагуючись від бачення кольорів, у вмінні передавати об’єм, форму, матеріальності та фактури предметів, а також опрацьовувати повітряну перспективу та виявляти головне і найбільш значуще в роботі.

Також для дистанційної роботи на Фейсбуці була створена сторінка «Живопис – Painting»: https://www.facebook.com/Живопис-Painting-109749007358689/ У публікаціях на цій сторінці всі охочі та особливо  студенти мають змогу ознайомитись із постановками, детальним описом роботи, проаналізувати приклади покрокової праці над роботою, що виконувала Ірина Станіславівна.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

Схожі новини