Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу взяли дистанційну участь у конференції з практики

29.04.2020 10:38 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж освітній процес практика настановча конференція

Двадцять сьомого квітня на платформі Zoom відбулась настановча конференція з переддипломної практики для студентів  4 курсу спеціальності «Журналістика» освітньої програми «Видавнича справа та редагування» Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

У конференції взяли участь студенти групи К 61-16, їхні керівники (Інна Горбенко, Анастасія Кондрико, Галина Микитів, Наталія Романюк, Наталія Тяпкіна та Ольга Широбокова) і представники адміністрації коледжу – директор Олена Грибанова, керівник гуманітарного відділення Анастасія Стеценко та завідувач практики Інна Кирилова.

Здобувачів освіти ознайомили з основними питаннями проходження переддипломної практики: термінами, програмою, щоденником, базами, графіком онлайн-консультацій із керівниками практики та датою підсумкової конференції. Для зручності отримання усієї інформації та зворотного зв’язку спеціально створили сторінку в системі електронного забезпечення Moodle ЗНУ.

Під час практики – із 27 квітня до 17 травня – здобувачі освіти будуть виконувати завдання, які, відповідно до програми і баз практики, їм будуть формувати керівники. За результатами проходження практики студенти будуть заповнювати електронний щоденник та надавати інформацію в електронному вигляді у спеціально створені рубрики  в СЕЗН  Moodle ЗНУ.

Під час підсумкової конференції, яка запланована на 21 травня, відбудеться захист практики, за результатами якої керівники виставлять оцінки в електронному журналі в СЕЗН  Moodle ЗНУ.

Катерина Саркісова,

студентка групи К 61-16