Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У студентів спеціальності «Журналістика» ЕПК розпочалася переддипломна практика

У студентів спеціальності «Журналістика» ЕПК розпочалася переддипломна практика

29.04.2020 12:45 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж освітній процес дистанційна освіта практика

В умовах загальнонаціонального карантину представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) швидко переорієнтувалися та цілком перейшли на дистанційну форму організації та проведення освітнього процесу. Зокрема, 27 квітня згідно з навчальним планом спеціальності 061 «Журналістика» та розкладом занять, у студентів 4 курсу розпочалася переддипломна практика.

Уже відбулася перша консультація керівника практики Інни Горбенко, проведена нею для студентів у системі ZOOM. Під час онлайн-зустрічі з викладачем студенти прослухали вступне слово та отримали перші завдання, практичні поради, лінки та інструменти, які допоможуть їм здобути бекграунд для подальшого професійного розвитку.

Анна Луценко