Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці факультету менеджменту взяли участь у міжнародній конференції

Науковці факультету менеджменту взяли участь у міжнародній конференції

29.04.2020 14:25 Все Головні новини Факультети Менеджменту ЗНУ (ZNU Zaporizhzhia National University) факультет менеджменту міжнародна науково-практична конференція сталий розвиток нова економіка

Днями викладачі, студенти 2 курсу та магістризі спеціальності «логістика» факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяли участь у XIII міжнародній науково-практичної конференції «Умови економічного зростання в країнах із ринковою економікою». Цей науковий захід був організований Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом ім. Григорія Сковороди. На пленарному засіданні конференції із доповіддю також виступили доктори економічних наук, професори Лідія Горошкова (кафедра підприємництва, менеджменту організацій та логістики ЗНУ) та Євген Хлобистов (кафедра екології Національного університету «Києво-Могилянська академія»). Тема їхньої доповіді: «Посткарантинна економіка: рестарт минулого або вікно для майбутнього».

Метою участі представників ЗНУ в конференції стало здобуття та засвоєння знань із актуальних економічних проблем. Надалі вони будуть застосовані під час формулювання наукового підходу до вирішення трансформаційних, глобалізаційних, інтеграційних процесів, що спрямовані на забезпечення конкурентоспроможності національних економік та запобігатимуть виникненню кризових явищ на загальнодержавному й міжнародному рівнях. Це сприятиме процесам інтеграції та кооперації, що наразі відбуваються між університетською й академічною наукою, бізнесом і владою. Зокрема, дані процеси активізувалися на рівні взаємодії кафедр, факультетів ЗВО України, Республіки Білорусь, Болгарії, Грузії, Польщі, Латвії, Литви.

Під час конференції були обговорені питання щодо розвитку таких суттєвих інноваційних напрямів, як нова економіка, нова індустріалізація, розумне зростання. політична економія як методологічна основа розвитку національних економік, розвиток інноваційної економіки, бюджетування соціальної галузі, розвиток ринкової економіки на постсоціалістичному просторі, професійна освіта для сталого суспільства тощо.

Факультет менеджменту