Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЗНУ активно впроваджують в освітній процес різні прийоми дистанційного навчання

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЗНУ активно впроваджують в освітній процес різні прийоми дистанційного навчання

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЗНУ активно впроваджують в освітній процес різні прийоми дистанційного навчання
04.05.2020 20:34 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National Universitу економічний факультет освітній процес дистанційне навчання

На економічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу), починаючи з 12 березня, студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» перейшли на дистанційне навчання у зв’язку з карантинними заходами. Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування доклали великих зусиль до переведення навчання в дистанційну форму та зробили його не лише якісним, але й цікавим.

Згідно зі встановленим розкладом у студентів проводяться лекції, практичні заняття та консультації з усіх дисциплін, з написання курсових робіт, проведення виробничої практики. Для організації та проведення освітнього процесу в дистанційній формі викладачі кафедри активно використовують Систему електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ. У Системі електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ є значний масив інформації з кожної дисципліни, а саме, такі методичні матеріали: робочі програми, конспекти лекцій, демонстраційні слайди та відео до лекцій, методичні рекомендації до практичних занять, самостійної роботи, курсових робіт та практик, навчальні посібники, тестові завдання для поточного та підсумкового контролю, лабораторні роботи, індивідуальні завдання, завдання для підсумкового контролю тощо.
Викладачі кафедри підтримують постійний зв'язок зі студентами за допомогою системи Moodle та через дану систему проводять заняття, видають завдання, здійснюють їх перевірку, консультують, коментують правильність виконання, виставляють оцінки в електронному журналі, що дозволяє студентам відслідковувати свої оцінки.
Крім того, для проведення лекцій, практичних занять, консультацій у режимі онлайн використовуються також інші ресурси, зокрема: телефон, електронна пошта, Skype, Viber, Telegram, Zoom, Cisco Webex. Застосування даних технологій дистанційного навчання дозволило викладачам надавати студентам допомогу в опрацюванні матеріалу, розробити цікаві, креативні завдання для самостійного виконання, що підвищило цікавість студентів до опрацювання матеріалу.
Викладачі кафедри розуміють, що дистанційне навчання є викликом як для студентів, так і для викладачів. Тому для опанування предметів викладачі кафедри, а саме Череп А.В., Кущик А.П., Бугай В.З., Зборовська О.М., Болдуєва О.В., Батракова Т.І., Горбунова А.В., Кисільова І.Ю., Кушнір С.О., Линенко А.В., Сейсебаєва Н.Г., Герасимова В.О., Швець Ю.О., Щебликіна І.О., підтримують постійний зв'язок зі студентами, надсилають інформацію про будь-які зміни в освітньому процесі.
Наприклад, для підвищення ефективності навчання онлайн, розширення знань студентів було запропоновано пройти онлайн курси на таких платформах: міжнародний проект масової онлайн-освіти Coursera; платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus; кейс-спільнота України CASERS; сайт онлайн-практики АТ КБ «ПРИВАТБАНК»; програми онлайн-навчання на сайті програми підтримки підприємництва «Будуй своє» від АТ «Ощадбанк»; навчальний веб-портал UKRSIBBANK BNP Paribas Group.
Варто відзначити, що в рамках дистанційного освітнього процесу викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування проводяться поточні консультації для студентів, що дає змогу відповісти на всі питання студентів. Навіть в умовах карантинних заходів викладачі кафедри продовжують підвищувати свій рівень кваліфікації, володіння інформаційними технологіями та проходять дистанційне навчання через Coursera, Prometheus, що дозволяє опанувати нові знання, ефективно організувати навчання, розробити цікаві завдання, презентації. Зокрема, к.е.н., доцент Андрій Линенко опанував курс від Coursera «Finance for Startups» та к.е.н., доцент Юлія Швець опанувала курс від Prometheus «Фінансовий менеджмент».
Дистанційне навчання було викликом для викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування, з яким ми впоралися та прямуємо до вдосконалення своїх навичок, вмінь, подальшого опанування дистанційних технологій. Тому викладачі кафедри стверджують, що карантин – це не канікули, а змога вдосконалюватися!

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

Схожі новини