Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фахівці ЗНУ продовжують відповідати на запитання абітурієнтів

Фахівці ЗНУ продовжують відповідати на запитання абітурієнтів

Фахівці ЗНУ продовжують відповідати на запитання абітурієнтів
05.05.2020 10:37 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Торговий коледж ЗНУ Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування приймальна комісія профорієнтаційна діяльність відповіді на запитання абітурієнтів

Представники адміністрації Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), приймальної комісії, відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування і коледжів зацікавлені в тому, щоб не залишити майбутніх абітурієнтів без відповідей на ті питання вступної кампанї-2020, які їх цікавлять. Сьогодні ми продовжуємо давати відповіді на питання, які стосуються здебільшого підготовки до вступу, вступу на окремі факультети й у коледжі.

- Когда будут творческие конкурсы? Как к ним можно подготовиться дистанционно? Не будет ли теперь курсов?
- Творчі конкурси будуть проводитись у терміни, відповідно до Правил прийому до ЗНУ в 2020 році, скоріше за все, терміни вступної кампанії будуть перенесені через карантин, тому слідкуйте за новинами сайту Приймальної комісії ЗНУ за покликанням https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/04-etapi-vstupnoji-kampaniji-bakalavr/, також за цим посиланням вже розміщено Варіанти проведення ЗНО та вступної кампанії в 2020 році.
Із програмами творчих конкурсів можна ознайомитися за покликанням: https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/05-programi-vstupnix-ekzameniv-ta-tvorchix-konkursiv-bakalavr/
Заняття на курсах підготовки до ЗНО в Запорізькому національному університету будуть проводитись після карантину. З окремих предметів проходять дистанційно. Якщо карантин продовжиться, то всі заняття і підсумкова атестація будуть відбуватися дистанційно. З усіма питаннями щодо курсів можна звернутись у письмовій формі на пошту відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування vdpp_znu@ukr.net або в групу в телеграмі «Вступнику ЗНУ».

- Підготовка до ЗНО
- У Запорізькому національному університеті підготовка до ЗНО проводиться на курсах – 8-ми місячних (вечірня і заочна форми) та 4-місячних інтенсивних. Для одержання додаткової інформації можна звернутись листом на електронну пошту відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування vdpp_znu@ukr.net

- Хотел бы узнать, что насчёт подготовительные курсов. Возможно, их сделают в другие дни (я ходил по воскресеньям) или переведут на онлайн форму.
- В умовах карантину заняття з окремих предметів відбуваються дистанційно. З травня плануємо проводити онлайн-підготовку до ЗНУ з усіх інших предметів. За детальнішою інформацію звертайтесь за контактними даними, поданими вище.

- Коли, ймовірно, почнеться навчальний рік?
- Усе залежить від того, коли закінчиться карантин, коли відбудеться ЗНО і коли буде вступна кампанія. Слідкуйте за інформацією на офіційному сайті Запорізького національного університету, де завжди оперативно оприлюднюється актуальна інформація.

- Якщо я буду поступати, які предмети (зі школи) будуть у перші роки навчання?
- У Запорізькому національному університету шкільні предмети не повторюються. З предметами, які вивчають здобувачі освіти на факультетах ЗНУ, можна ознайомитись за покликанням: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk/4362/bakalavr На сторінках освітніх програм є вкладки «Силабуси».

- Який найлегший курс і який найскладніший курс?
- Складність чи легкість навчання залежить від самих здобувачів освіти, рівня їх підготовки, бажання і здатності засвоювати навчальний матеріал, займатись самоосвітою. Науково-педагогічні працівники ЗНУ сприяють якнайкращому засвоєнню знань студентами.

- Які є спеціальності і чи є якісь вступні іспити на кафедрі журналістики?
- На спеціальності 061 Журналістика є такі освітні програми: 1) журналістика; 2) реклама і зв’язки з громадськість; 3) редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання. На наведені освітні програми складаються вступні випробування у формі ЗНО з таких предметів:
1) Українська мова та література;
2) Історія України;
3) Математика або іноземна мова.
Окремо в університеті вступні іспити не складаються.

- Скільки бюджетних місць у цьому році буде виділено для журфаку?
Інформація про кількість бюджетних місць на факультет журналістики буде надана на сайті університету ближче до початку вступної кампанії.

- Які предмети складати на факультет журналістики і які прохідні бали?
1) Перелік предметів ЗНО вказано в таблиці на сайті Приймальної комісії за посиланням https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/02-sertifikati-zno/.
2) 100 – мінімальна кількість балів по кожному предмету ЗНО для вступу на контрактну форму навчання; 125 – мінімальний конкурсний бал для вступу на освітній ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на місця державного замовлення.

- У мене диплом спеціаліст технічної спеціальності, виданий Інженерною академією у 2014 році. Збираюсь вступати на спеціальність психологія до вас. Питань кілька. 1.Правильно я розумію, що можу вступити до магістратури? 2.ЄВІ з англійської мови для магістрів проводиться саме в університеті ж? Можна терміни подачі документів для нього, реєстрація та орієнтовні числа проведення. 3. ЄВВ та ДОДАТКОВЕ ФАХОВЕ ВСТУПНЕ ВИПРОБУВАННЯ можна теж терміни подачі документів, реєстрація та дати проведення. 4.У моєму випадку здається і ЄВВ і ДОДАТКОВЕ ФАХОВЕ ВИПРОБУВАННЯ?? 5.Коли будуть відомі ціни на навчання? ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ!
1. На основі диплома спеціаліста Ви маєте можливість вступати до магістратури на спеціальність «Психологія».
2. Місце проведення ЗНО (ЄВІ з англійської мови) може бути призначено і в іншому навчальному закладі, місце проведення визначає Український центр оцінювання якості освіти.
3. Терміни подачі документів, реєстрація та проведення ЗНО (ЄВІ з англійської мови), терміни складання додаткового фахового вступного випробування та фахового вступного випробування вказані на сайті Приймальної комісії ЗНУ за посиланням https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/4-etapi-vstupnoji-kampaniji-magistr/.
4. УВАГА, у зв’язку з карантином, терміни вступної кампанії можуть бути перенесені, тому слідкуйте за новинами сайту Приймальної комісії для вступу до магістратури та за посиланням https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/4-etapi-vstupnoji-kampaniji-magistr/ або консультуйтеся з фахівцями Приймальної комісії ЗНУ.
5. До магістратури на спеціальність «Психологія» у Вашому випадку складається ЗНО (ЄВІ з англійської мови), додаткове фахове вступне випробування та фахове вступне випробування.
6. Інформація щодо вартості навчання у 2020 році буде відома в травні місяці. З вартістю навчання у 2019 році можна ознайомитись на сайті Приймальної комісії ЗНУ за посиланням https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/8-vartist-navchannya-magistr/.

- Будуть творчі конкурси? На яких спеціальностях?
- Так, творчі конкурси в ЗНУ будуть проводитись. Творчі конкурси у 2020 році передбачені:
1) Спеціальність «Фізична культура і спорт» (Спорт, Фізичне виховання)
2) Спеціальність «Фізична культура і спорт» (Фітнес та рекреація)
3) Спеціальність «Дизайн» (Графічний дизайн)
4) Спеціальність «Сценічне мистецтво» (Театральне мистецтво)
5) Спеціальність «Архітектура та містобудування».

- У меня есть 2 сертификата ЗНО, я смогу поступить?
- Так, на спеціальності, де передбачено складання Творчих конкурсів у 2020 році:
1) Спеціальність «Фізична культура і спорт» (Спорт, Фізичне виховання)
2) Спеціальність «Фізична культура і спорт» (Фітнес та рекреація)
3) Спеціальність «Дизайн» (Графічний дизайн)
4) Спеціальність «Сценічне мистецтво» (Театральне мистецтво)
5) Спеціальність «Архітектура та містобудування»
Увага, складені Вами предмети ЗНО повинні відповідати обраній спеціальності.

- Коли і де відбудеться творчий конкурс на спеціальність «Дизайн» (Графічний дизайн)?
- 1. Якщо терміни вступної кампанії будуть змінені, у зв’язку з карантином, то орієнтовані терміни проведення творчого конкурсу буде наведено на сайті Приймальної комісії ЗНУ за посиланням https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/04-etapi-vstupnoji-kampaniji-bakalavr/.
2. Місце проведення творчого конкурсу буде зазначено в розкладі творчих конкурсів на сайті Приймальної комісії ЗНУ за посиланням https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/06-rozkladi-vstupnix-ekzameniv-tvorchix-konkursiv-ta-apelyacij-bakalavr/.

- Скільки бюджет місць на спеціальність 022 дизайн?
- Добрий день, щодо кількості бюджетних місць, ця інформація буде відомі в червні місяці на сайті Приймальної комісії ЗНУ за посиланням: https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/obsyag-derzhavnogo-zamovlennya-2016/.

- Умови вступу на спеціальність 016"Спеціальна освіта", або 012 "Дошкільна освіта" на заочне відділення. Чи можна вступити на 1 курс зі скороченим терміном навчання (заочна ф.н.),чи будуть бюджетні місця? Чи є якісь переваги при вступі за наявності червоного диплома з дошкільної освіти (молодший спеціаліст ЗПК). Після навчання за скороченим курсом є можливість здобувати наступний рівень – магістр? По закінчені спеціальності 016 який запис буде в дипломі? Вчитель-дефектолог чи інше? Дякую за відповідь.
1. На спеціальність 016 "Спеціальна освіта" або 012 "Дошкільна освіта" на заочну форму здобуття освіти вступ здійснюється тільки на 2 або 3 курс на контракт (посилання «Обмеження щодо вступу на 2-3 курси на базі диплома молодшого спеціаліста (відповідно до стандартів вищої освіти, затверджених МОН України станом на 20.03.2020)» розміщено на сайті Приймальної комісії https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/).
2. Вступ здійснюється на основі складеного Вами 1) Фахового вступного випробування та надання Вами 2) Сертифіката ЗНО з української мови та літератури. Оцінки з диплому молодшого спеціаліста не враховуються.
3. На основі диплома бакалавра Ви можете вступити в магістратуру до ЗНУ, на даний час у магістратурі ЗНУ є спеціальність 012 "Дошкільна освіта". Спеціальності 016 "Спеціальна освіта" на даний час у магістратурі ЗНУ немає.
4. По завершенні навчання за спеціальністю 016 Спеціальна освіта у дипломі буде запис – Бакалавр спеціальної освіти. Логопед.

- Доброго дня! Можете детальніше розповісти про творчий конкурс на кафедру акторської майстерності? Коли воно буде, які етапи і тому подібне?
1. Скоріше за все, терміни вступної кампанії будуть перенесені через карантин, тому слідкуйте за новинами сайту Приймальної комісії ЗНУ за посиланням https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/04-etapi-vstupnoji-kampaniji-bakalavr/, також за цим посиланням вже розміщено Варіанти проведення ЗНО та вступної кампанії в 2020 році та зокрема, творчих конкурсів.
2. Програмами творчих конкурсів можна ознайомитися за посиланням https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/05-programi-vstupnix-ekzameniv-ta-tvorchix-konkursiv-bakalavr/. Завдання творчого конкурсу 026 Сценічне мистецтво Театральне мистецтво: Виконання літературного твору, вокальні та хореографічні дані, етюдна робота.

- Какие предметы нужно сдавать на физическое воспитание, и какой проходной балл на данный факультет?
- На спеціальність 017 Фізична культура і спорт складаються предмети ЗНО:
1) українська мова та література, біологія та творчий конкурс. Програми творчого конкурсу розміщені за посиланням https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/05-programi-vstupnix-ekzameniv-ta-tvorchix-konkursiv-bakalavr/.
2) 100 – мінімальна кількість балів з кожного предмета ЗНО для вступу на контрактну форму навчання; 125 – мінімальний конкурсний бал для вступу на освітній ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на місця державного замовлення.

- На какой курс специальности микро- и наноэлектроника я могу поступить после колледжа?
- На 2 або 3 курс, тобто, якщо Ви закінчили коледж за спеціальностями галузі знань 15 – 2 та 3 курси, за іншими тільки 2 курс (посилання «Обмеження щодо вступу на 2-3 курси на базі диплома молодшого спеціаліста (відповідно до стандартів вищої освіти, затверджених МОН України станом на 20.03.2020)» розміщено на сайті Приймальної комісії https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/)

- Сколько бюджетных мест при поступлении на специальность микро-и наноэлектроника?
- Інформація щодо кількості бюджетних місць буде відома в червні місяці, можна буде ознайомитись на сайті Приймальної комісії ЗНУ за посиланням https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/obsyag-derzhavnogo-zamovlennya-2016/

- Скільки коштує навчання на контрактній основі спеціальності 153 -Мікро та наносистемна техніка за рік?
- Інформація щодо вартості навчання у 2020 році буде відома в травні. З вартістю навчання у 2019 році можна ознайомитись на сайті Приймальної комісії ЗНУ за посиланням https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/08-vartist-navchannya-bakalavr/

. - Який мінімальний конкурсний бал на спеціальність Право?
- 140 – мінімальний конкурсний бал для вступу на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на спеціальність 081 Право.

- Який прохідний бал для вступу на спеціальність соціальна робота, на ФСУ?
- 100 – мінімальна кількість балів з кожного предмета ЗНО для вступу на контрактну форму навчання; - 125мінімальний конкурсний бал для вступу на освітній ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на місця державного замовлення.

- Какая цена на обучение специальность менеджмент?
- Інформація щодо вартості навчання у 2020 році буде відома в травні місяці. З вартістю навчання у 2019 році можна ознайомитись на сайті Приймальної комісії ЗНУ за посиланням https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/08-vartist-navchannya-bakalavr/.

- Какие условия поступления на факультет иностранной филологии-немецкий язык и литература?
- З особливостями вступу до нашого університету Ви можете ознайомитися на сайті за посиланням https://www.znu.edu.ua/ukr/pk. Для вступу на спеціальність 035 Філологія (німецька) складаються предмети ЗНО:
1) українська мова та література, 2) іноземна мова, 3) історія України або географія.

- Доброго дня! У мене є декілька запитань. Скажіть, будь ласка, чи є можливість суміщення навчання в ЗНУ на спеціальності 076 "Підприємництво та комерційна логістика" та одночасне навчання в музичному коледжі (денне відділення)? І друге запитання, якщо на бюджет денного відділення необхідний сертифікат ЗНО з математики, а на контракт, або на заочне відділення сертифікат ЗНО з історії України, то як діяти в такому випадку, потрібні два сертифікати? Дякую за відповідь!
- Одночасне навчання в музичному коледжі та в університеті можливе, але акцентуємо увагу, що навчання на державному замовленні можливе тільки в одному із закладів освіти. Предмети ЗНО на бюджетній та небюджетній пропозиції в рамках однієї освітньої програми можуть відрізнятися. Тому Ви маєте визначитися, на яку пропозицію (бюджетну та небюджетну) вступаєте, і відповідно вже складаєте ті предмети ЗНО, які вказані по цій пропозиції.

- В 1997 году поступил, на бюджет на специальность "Оборудование и технология литейного производства", по сложившемся обстоятельствам университет, не был закончен. Хочу в этом году восстановится, на контракт. Как это правильно сделать? Сертификат ЗНО обязателен? возможно есть специальности на которые возможно восстановление без сертификатов ЗНО?
- Поновитись можна тільки за сертифікатами ЗНО. Для поновлення необхідно мати 3 сертифікати з таких предметів: 1) українська мова та література, 2) математика, 3) фізика або іноземна мова. Найбільш близька спеціальність 133 – Галузеве машинобудування.

- Где студенты проходят практику? Есть ли контент и взаимообмен студентами вузов в других государствах? Обеспечат ли общежитием? Выдаются ли учебные пособия?
- Студенти ЗНУ мають можливість проходити практику за кордоном, у Туреччині та Болгарії, про що ЗНУ підписав договори про співпрацю. Про програми обміну, в яких є можливість взяти участь студентам ЗНУ, інформація розміщується на сайті ЗНУ, сторінці Відділу міжнародних зв`язків на сайті ЗНУ, на Фейсбук сторінці Відділу міжнародних зв`язків ЗНУ та телеграм каналі "ЗНУ можливості" t.me/opportunities_znu. Обмін студентами відбувається регулярно. Розмір та наявність стипендії, покриття витрат на проживання, харчування є різними в рамках кожної програми мобільності. Для того, щоб брати участь у міжнародних програмах мобільності необхідно знати іноземну мову на рівні не меншому за В2, а також відповідний сертифікат. Участь у конкурсі з академічної мобільності також вимагає високі бали з навчання та суспільну, наукову активність студента.

- Котируется ли украинское образование за границей? Есть ли возможность трудоустройства?
- Студентам видаються дипломи європейського зразка, які заповнюються відповідно до вимог, затверджених Європейською кредитною трансферно-накопичувальною системою, Радою Європи і UNESCO/CEPES – це є необхідним для забезпечення міжнародної зрозумілості та визнання диплома з метою доступу до подальшого навчання та/або здійснення професійної діяльності. Також, Вам потрібно здійснити процедуру нострифікації (визнання) шляхом проставлення штампу Апостиль або Легалізації, в залежності від країни, в якій ви плануєте продовжити навчання або працевлаштуватися.
Диплом Запорізького національного університету визнаний за кордоном.

- Хотіла взяти участь у Весняній школі, але через карантин її відмінили. Чи буде щось подібне після закінчення карантину та як по-іншому можна детальніше дізнатися про економічні факультети?
- Економічний факультет ЗНУ планує провести Весняну школу. Про терміни проведення інформація буде оприлюднена на сайті університету і в соцмережах університету і факультету. Здобути фах за економічними спеціальностями можна як на економічному факультеті ЗНУ https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/economy/1620 так і на факультеті економіки та менеджменту Інженерного інституту ЗНУ https://www.znu.edu.ua/ukr/university/11929/11930/11934/11965 .

БЛОК ПИТАНЬ ВІД УЧНІВ 9 КЛАСУ

- Коли будуть підготовчі курси в ЕПК?
- Підготовчі курси в Економіко-правничому фаховому коледжі відновлять свою роботу одразу після завершення карантину. Вся програма обов’язково буде відпрацьована викладачами в повному обсязі. Крім того, в червні-липні планується також робота 1-місячних підготовчих курсів.

- Какая цена на обучение специальность менеджмент?
- У 2019-2020 навчальному році вартість навчання в Економіко-правничому коледжі ЗНУ за спеціальністю 073 Менеджмент становить 4 900 грн. за семестр. З вартістю навчання на поточний навчальний рік на всі спеціальності Економіко-правничого коледжу ЗНУ можна ознайомитися за посиланням http://epkznu.com/wp-content/uploads//2019/07/1234.jpg.

- Будет бюджет в ЕПК на социальную работу?
- Щороку МОН виділяє місця державного замовлення для підготовки фахівців за спеціальністю 231 Соціальна робота, 7- 8 місць. Цього року також очікуємо на місця державного замовлення за цією спеціальністю, але їх кількість буде відома лише під час вступної кампанії.

- Будут ли курсы после карантина?
- Підготовчі курси в Економіко-правничому фаховому коледжі відновлять свою роботу одразу після завершення карантину. Вся програма обов’язково буде відпрацьована викладачами в повному обсязі. Крім того, у червні-липні планується робота 1-місячних підготовчих курсів.

- В ЗНУ є 4 коледжі. Чи є в них нові спеціальності? Новинки? Чи переносяться до них терміни прийому документів?
- Усі коледжі Запорізького національного університету здійснюватимуть набір за ліцензованими освітніми програмами. Ознайомитися з ними ви можете на сайтах коледжів.
У 2019 році Економіко-правничий коледж ліцензував дві нові спеціальності 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА та 013 ПОЧАТКОВА ОСВІТА, перший набір за цим спеціальностями буде саме у 2020 році.
Дати проведення вступної кампанії на фахового молодшого бакалавра МОН оприлюднить після того, як стане остаточно відомо, коли будуть видані свідоцтва про базову загальну середню освіту.

Шановні абітурієнти, представники Запорізького національного університету із радістю дадуть відповіді на всі питання.
Більше інформації про можливість поставити запитання ректору ЗНУ Миколі Фролову і згодом отримати відповідь у його відеозверненні можна за покликанням: https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=51048&lang=ukr&news_code=pid-chas-chergovoyi-onlajn-zustrichi-vsi-okhochi-mozhut-postaviti-zapitannya-rektoru-znu-mikoli-frolovu

Схожі новини