Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: випускниця юридичного факультету, директор Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Бородіна

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: випускниця юридичного факультету, директор Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Бородіна

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: випускниця юридичного факультету, директор Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Бородіна
04.05.2020 13:17 Все Головні новини Факультети Юридичний Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». До його реалізації активно долучаються представники різних факультетів вишу. Черговий матеріал цієї рубрики присвячений розповіді про досвід професійного становлення й успіху випускниці юридичного факультету, директора Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольги Бородіної. Ось що вона розповідає про свої студентські роки та побудову успішної кар’єри:

- Бути юристом мріяла ще з дитинства, бо пов’язувала цю професію із справедливістю та   можливістю її відстоювати. На шляху до професії закінчила ще декілька навчальних закладів, захоплювалась журналістикою.

Трудовий шлях у  галузі права починала із посади секретаря судового засідання та судового виконавця Жовтневого районного суду міста Запоріжжя. Мала можливість отримати досвід роботи правовим інспектором Запорізької обласної ради профспілки працівників освіти і науки, очолювала юридичний відділ під час створення міського відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. Юридичний факультет Запорізького національного університету закінчила з відзнакою у 2001 році. Пишаюся тим, що навчалась у кращих правознавців Запоріжжя.

У 2003 році отримала свідоцтво і займалась адвокатською практикою. Це був безцінний  життєвий і професійний досвід. У 2015 році, після подій на Майдані, які змінили країну, виникло бажання взяти участь у цих змінах і випробувати себе  на адміністративній посаді. Так, за результатами відкритого конкурсу, була призначена на посаду директора Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Під час становлення системи безоплатної правової допомоги  брати  участь у її розбудові, створенні інституції нового зразка було особливою честю і певною відповідальністю.

Найціннішим у цій діяльності виявились люди – колеги, клієнти центру, адвокати, партнери, фахівці в галузі права. Робота в системі безоплатної правової допомоги дозволила повернутися до тісної співпраці з рідним юридичним факультетом ЗНУ. Тепер студенти університету проходять практику в Запорізькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, знайомляться з професією юриста, отримують досвід у сфері захисту прав громадян, беруть участь у правопросвітницьких заходах.

 У найближчих планах – відновлення взаємодії з юридичною клініко  університету для підвищення рівня практичних знань, умінь і навичок студентів юридичних спеціальностей, долучення їх до надання безоплатної правової допомоги вразливим верствам населення.

Найважливішим у професії юриста вважаю повагу до прав людини, її гідності, прагнення до саморозвитку і отримання задоволення від результату своєї діяльності. А найважливішим у житті – залишатися Людиною на будь-якій посаді, цінувати кожну мить життя й бути щасливим.

 

 

 

Схожі новини