Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент факультету будівництва та цивільної інженерії – у трійці призерів Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Цивільна безпека (Охорона праці)»

Студент факультету будівництва та цивільної інженерії – у трійці призерів Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Цивільна безпека (Охорона праці)»

Студент факультету будівництва та цивільної інженерії – у трійці призерів Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Цивільна безпека (Охорона праці)»
04.05.2020 22:23 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії кафедра прикладної екології та охорони праці студентська наукова робота Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт перемога

У закладах вищої освіти України, незважаючи на складнощі, пов’язані з пандемією, активно проходить ІІ етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Нещодавно в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбулося підведення підсумків ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Цивільна безпека (Охорона праці)». Як завжди, активну й успішну участь у цьому конкурсі взяли представники кафедри прикладної екології та охорони праці інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу).

До участі в конкурсі було надіслано понад 100 наукових робіт із багатьох вишів України. Компетентна комісія конкурсу відзначила високий рівень та актуальність роботи студента кафедри прикладної екології та охорони праці факультету будівництва та цивільної інженерії інженерного інституту ЗНУ Владислава Петренка (науковий керівник – доцент кафедри прикладної екології та охорони праці Євгенія Манідіна). Тема наукової роботи – «Зниження рівня тонального аеродинамічного шуму на промислових підприємствах».

Студентом було запропоновано та обґрунтовано конструкцію глушника, яка б дозволяла знижувати рівень тонального аеродинамічного шуму в широкому діапазоні частот. Саме така конструкція глушника дозволить знизити рівень шуму на робочих місцях робітників промислових підприємств до нормативних значень і, тим самим, поліпшити умови їхньої праці. За результатами роботи комісії Владислава Петренко було відзначено дипломом 3 ступеня.

Колектив кафедри і факультету вітає з перемогою Владислава Петренка та його наукового керівника доцента Євгенію Манідіну з успіхом і бажає подальшого активного наукового пошуку, нових перспективних ідей і їх успішного вирішення.

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини