Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця факультету іноземної філології успішно проходить лінгвістичне стажування у Франції

Випускниця факультету іноземної філології успішно проходить лінгвістичне стажування у Франції

Випускниця факультету іноземної філології успішно проходить лінгвістичне стажування у Франції
05.05.2020 13:12 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології міжнародне співробітництво відділ міжнародних зв’язків академічна мобільність

У рамках співробітництва між ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та Федерацією обміну Франція-Україна (ФОФУ), що вже кілька років поспіль здійснюється за сприяння декана факультету іноземної філології Галини Морошкіної, цього року троє студентів факультету пройшли лінгвістичне стажування у Франції. Зокрема, скористалась нагодою удосконалити французьку та детально ознайомитись із французькою культурою і реаліями сьогодення й Вікторія Гуменюк – випускниця ФІФ (спеціальність «Французька мова і література»).

За два тижні до оголошення карантину вона виїхала до м. Обюссон департаменту Крез. Про те, як сьогодні почувається у Франції «аквітанська полонянка» та про її плани на майбутнє повідомили місцеві ЗМІ в інтерв’ю, що було опубліковано 23 квітня.
В очікуванні врегулювання ситуації з пандемією, спричиненою вірусом Covid-19, Віка налаштована оптимістично та, незважаючи на прогнозовану всесвітню кризу, з упевненістю дивиться у майбутнє.
«У будь-якому разі, – зазначила Вікторія Гуменюк, – завдяки отриманій підготовці, я ніколи не залишусь без роботи. Щонайменше, я завжди зможу викладати французьку та англійську мови on-line, що вже робила протягом двох останніх років, ще коли була студенткою».
Поспілкувавшись з Вікторією, французькі журналісти відзначили її «бездоганне» володіння французькою мовою.

Кафедра романської філології і перекладу

Схожі новини