Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У центрі післядипломної освіти ЗНУ розпочали роботу курси з підвищення кваліфікації для менеджерів житлових будинків

У центрі післядипломної освіти ЗНУ розпочали роботу курси з підвищення кваліфікації для менеджерів житлових будинків

У центрі післядипломної освіти ЗНУ розпочали роботу курси з підвищення кваліфікації для менеджерів житлових будинків
05.05.2020 14:18 Все Головні новини Післядипломна освіта ZNU Zaporizhzhia National University центр післядипломної освіти ЗНУ курси підвищення кваліфікації дистанційне навчання

Двадцять дев’ятого квітня в центрі післядипломної освіти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося організаційне заняття зі слухачами курсів за навчальною програмою «Підготовка менеджерів (управителів) житлового будинку (групи будинків) та/або керівного складу підприємств житлово-комунального господарства, що надають послуги з управління житлового комплексу».

Відкриваючи організаційну зустріч, яка проходила за допомогою системи відеоконференцій Zoom, керівник центру післядипломної освіти ЗНУ Сергій Ільїн представив слухачам осіб, які займаються організацією занять, зокрема генерального директора ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» Костянтина Ошийка, а також ознайомив присутніх зі схемою, згідно до якої будуть проходити курси для менеджерів житлових будинків. Учасники обговорили зручний для усіх час занять, розклад і теми лекцій.

Керівник центру зазначив, що дистанційне навчання в університеті здійснюється за допомогою системи Moodle ZNU. «Дистанційна освіта, – підкреслив Сергій Віталійович, – це не тільки ваші заняття з 9 до 17 години, а й можливість постійно використовувати лекції, презентації тощо. Навіть закінчивши курси, ви завжди зможете освіжити потрібну інформацію за допомогою системи Moodle ZNU».

Для учасників зустрічі Сергій Ільїн провів онлайн-екскурсію сайтом ЗНУ, під час якої слухачі змогли самостійно зайти на сайт вишу, пройти весь необхідний ланцюжок дій, щоб опинитися на сторінці системи електронного забезпечення навчання ЗНУ, де для них викладачі курсів вже виклали презентації з лекційним матеріалом, необхідними ілюстраціями і підказками у вирішенні тієї чи іншої задачі.

Сергій Ільїн звернув увагу слухачів на важливості складанні тестів, ознайомив із прикладом «банку тестів» і продемонстрував, як саме це виглядає, де можна подивитися на встановлений час для відповіді, як і де писати або обирати відповіді тощо. Він підкреслив, що у свідоцтві про підвищення кваліфікації буде перелік усіх цих предметів, які ви вивчатимете під час проходження курсів і які навички ви опанували.

На завершення зустріч, Сергій Ільїн висловив упевненість в тому, що всі учасники успішно пройдуть навчання на курсах, отримають актуальні знання з обраної ними теми й будуть ефективно впроваджувати їх в своїй практичній діяльності.

Учасники дізналися, що всі заняття розподілені по блоках, перший із яких - економічний. Заняття розпочалися 4 травня, їх провели викладач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії ЗНУ Сергій Корінний і доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЗНУ Андрій Линенко.

 

Інженерний інститут

 

 

 

Схожі новини