Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили відеозвернення ректора Миколи Фролова з відповідями на запитання абітурієнтів

У ЗНУ оприлюднили відеозвернення ректора Миколи Фролова з відповідями на запитання абітурієнтів

У ЗНУ оприлюднили відеозвернення ректора Миколи Фролова з відповідями на запитання абітурієнтів
07.05.2020 12:10 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University профорієнтаційна діяльність вступ-2020 відеозвернення ректора відповіді на запитання абітурієнтів

На сьогодні адміністрація Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) серед своїх пріоритетних завдань вбачає допомогу абітурієнтам в успішному подоланні всіх етапів складання ЗНО та цьогорічної вступної кампанії. Серед іншого, у режимі онлайн ведеться плідний діалог зі вступниками, їх родинами й викладачами щодо особливостей вступу-2020, особливостей навчання в ЗНУ, перспектив, які відкриваються перед його випускниками, тощо. Зокрема, на початку травня оприлюднили відеозапис відповідей ректора Миколи Фролова на запитання вступників, які вони могли поставити Миколі Олександровичу у попередні тижні, заповнивши спеціальну онлайн-форму.

Ознайомитись із записом «Абітурієнте ЗНУ! Питання та відповіді» можна за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=UT3e9BCwBVM

 

На початку півгодинного відеозвернення Микола Олександрович привітав слухачів – абітурієнтів, їхніх батьків, всіх тих, хто хвилюється через перебіг вступної кампанії-2020. «Безумовно, вона буде незвичайною, враховуючи перебіг пандемії коронавірусу, – зазначив ректор. – Але я хочу підкреслити, що вступна кампанія обов’язково буде, що до ЗНО треба обов’язково готуватись, зовнішнє незалежне оцінювання знань відбудеться в ті терміни, Які визначить міністерство освіти і науки України. Але, головне, я хотів би підкреслити, що, обираючи Запорізький національний університет, ви робите правильний крок. Тому що більшість випускників нашого університету є успішними ефективними людьми, які впевнено крокують життям. Запорізький національний університет – це фундамент твого майбутнього».

При створенні відеозвернення подбали по те, щоб 26 запитань від вступників, на які надав відповіді ректор Микола Фролов, можна було прочитати на екрані перед початком відповідей.

Серед запитань, які поставили Миколі Олександровичу цьогорічні вступники, найбільш популярними були питання, пов’язані з можливістю поєднувати навчання (за денною та заочною формою) на різних спеціальностях чи в різних закладах навчання. Їх цікавили умови вступу, терміни проведення вступної кампанії цього року, нові спеціальності, які відкриваються в ЗНУ, зокрема спеціальність «китайська та англійська мови», мінімальний бал сертифікатів, необхідний для участі в конкурсі на навчання за держзамовленням, ціни за навчання та проведення занять на підготовчих курсах в умовах карантину.

Відповідаючи на запитання вступників, ректор порадив ознайомитись із Правилами вступу до ЗНУ в 2020 році, розміщеними на сайті приймальної комісії: https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/ Крім того, всі охочі отримати відповіді на запитання, пов’язані зі вступною кампанією цього року, можуть звернутися до співробітників приймальної комісії. У період карантину отримати консультацію можна за телефонами: 0661803608, 0953068022, 0973559513. Зателефонувати за цими номерами й отримати відповіді на актуальні запитання можна вже сьогодні.

Крім того, в середині травня відбудеться онлайн-зустріч ректора ЗНУ Миколи Фролова з усіма охочими отримати відповіді щодо вступу до закладу вищої освіти та навчання в ньому. Про дату й час і місце проведення цього онлайн-заходу повідомлять згодом на сайті університету.

Відповідаючи на запитання абітурієнтів, Микола Олександрович наголосив, що вже остаточно відомо, що вступна кампанія, згідно з правилами прийому, затвердженими університетом, відбудеться обов’язково. Так само обов’язковим буде проведення ЗНО. Подача документів, як і в попередній рік, буде лише в електронному вигляді.  Єдине питання, ще не з’ясоване на сьогодні, це  графік вступної кампанії. На сьогодні у МОН України існує два сценарії перебігу вступу, тож як тільки стане остаточно відомо дати, вони будуть оприлюднені, зокрема й на сайті ЗНУ.

Ціни за навчання за кошти фізичних і юридичних осіб в ЗНУ стабільні чи зростають дуже повільно. Цього року вони остаточно будуть затверджені в червні, при їхньому формуванні врахують багато факторів, зокрема, платоспроможність населення, зумовлену фінансовими труднощами через режим карантину.

Також Микола Олександрович звернув увагу вступників, що мінімальний бал ЗНО, який дозволяє брати участь у конкурсі на навчання за держзамовленням, 125 балів (на спеціальність «право» – 140), для вступу на бюджет за технічними спеціальностями, зазвичай, потрібно набрати 160-170 балів під час ЗНО, а на інші – 180-185. Крім того, варто відзначити, що для вступу до ЗНУ непотрібно писати мотиваційні листи.

Ще одним актуальним питанням для багатьох абітурієнтів є заняття на підготовчих курсах, що діють на базі ЗНУ. Їх цікавить, чи  триватимуть заняття після завершення карантину. Микола Олександрович зазначив, що зараз робота підготовчих курсів триває в режимі онлайн. А чи буде вона відновлена на базі університету, залежить від дати завершення карантину для закладів освіти.

Наприкінці зустрічі Микола Фролов наголосив, що університет готується до зустрічі абітурієнтів: тривають ремонтні роботи, оновлення матеріально-технічної бази, викладачі підвищують свою кваліфікацію. «Шановні абітурієнти, запам’ятайте на все життя: Запорізький національний університет – фундамент вашого успішного майбутнього!», – підкреслив ректор.

 

 

 

 

Схожі новини