Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі кафедри міського будівництва і господарства інженерного інституту ЗНУ проходять «відкриті» online-заняття

На базі кафедри міського будівництва і господарства інженерного інституту ЗНУ проходять «відкриті» online-заняття

На базі кафедри міського будівництва і господарства інженерного інституту ЗНУ проходять «відкриті» online-заняття
08.05.2020 10:04 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії кафедра міського будівництва і господарства освітній процес дистанційне навчання відкриті заняття

В умовах карантину на кафедрі міського будівництва і господарства факультету будівництва та цивільної інженерії інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжується повноцінний освітній процес. В online-режимі відбуваються лекційні та практичні заняття, консультації з розв’язання практичних завдань тощо.

Зокрема, нещодавно відбулася чергова лекція доцента кафедри міського будівництва і господарства Олени Фостащенко з дисципліни «Реконструкція та експлуатація міських територій» для студентів-магістрантів денного відділення, що навчаються за освітньою програмою «Міське будівництво та господарство». У форматі відеоконференції були розглянуті питання сучасного стану галузі прибирання та утримання міських територій і створення умов, що сприятимуть забезпеченню повного збирання, перевезення, утилізації, знешкодження та захоронення побутових відходів і обмеження їх шкідливого впливу на навколишнє середовище та здоров’я людини.

Варто зазначити, що це заняття було «відкритим». Лекцію доцента Олени Фостащенко відвідали завідувач кафедри міського будівництва і господарства Андрій Банах і доцент кафедри промислового та цивільного будівництва Марина Полтавець, які відзначили високий рівень підготовки та проведення заняття, повноту висвітлення проблематики і шляхів вирішення задач експлуатації міських територій.

У «відкритому» режимі для студентів 4 курсу денного відділення, що навчаються за освітньою програмою «Міське будівництво та господарство» провів лекцію з дисципліни «Міський транспорт» доцент Геннадій Сіромолот. Під час заняття були розглянуті проблеми взаємодії системи вулично-дорожньої мережі міста та системи міського транспорту; можливості реконструкції вулично-дорожньої мережі; мінімізації заторів на дорогах тощо. В тому числі з використанням прикладів іноземного досвіду транспортного планування.

Лекцію відвідала доцент кафедри міського будівництва і господарства Олена Фостащенко. Вона звернула увагу на те, що заняття було підготовлено та проведено на високому рівні, а проблематика й шляхи вирішення задач оптимізації систем міського транспорту були висвітленні в повному обсязі.

Отже, навіть в умовах карантину кафедра міського будівництва і господарства продовжує реалізовувати таку форму організаційної роботи як взаємовідвідування занять, а студенти, як і підчас звичайних занять, оволодівають професійними компетенціями в повному обсязі!

 

Факультет будівництва та цивільної інженерії

 

 

Схожі новини