Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Старший викладач кафедри промислового та цивільного будівництва Наталія Данкевич – учасниця IV Міжнародної науково-практичної конференції «Euroasian Scientific Congress»

Старший викладач кафедри промислового та цивільного будівництва Наталія Данкевич – учасниця IV Міжнародної науково-практичної конференції «Euroasian Scientific Congress»

Старший викладач кафедри промислового та цивільного будівництва Наталія Данкевич – учасниця IV Міжнародної науково-практичної конференції «Euroasian Scientific Congress»
08.05.2020 13:04 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії кафедра промислового та цивільного будівництва наукова діяльність міжнародна діяльність IV Міжнародна науково-практична конференція «Euroasian Scientific Congress»

Навіть в умовах карантину на кафедрі промислового та цивільного будівництва не припиняється активна робота, забезпечується виконання всіх основних завдань, які покладаються на викладачів. Та педагогічна діяльність викладача вишу має поєднуватися з науково-дослідницькою роботою, яка розвиває творчий потенціал, підвищує науковий рівень. Тому викладачі кафедри залюбки беруть участь у міжнародних науково-практичних конференціях, які є органічним компонентом навчально-виховного процесу і визначають ефективність праці викладача. Один з таких наукових форумів наприкінці квітня 2020 року відбувся в м. Барселона. У роботі IV Міжнародної науково-практичної конференції «Euroasian Scientific Congress» взяла участь старший викладач кафедри промислового та цивільного будівництва інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Данкевич.

Робота конференції проходила за 25 секціями, серед яких були технічні та фізико-математичні науки, мистецтвознавство, архітектура тощо. Для участі було необхідно направити на адресу організаторів свої тези. Наталія Олександрівна представила на розсуд комісії доповідь на тему «Визначення оптимальних фінансово-часових параметрів будівельного проєкту при оцінці тендерної пропозиції». Як відзначила авторка роботи, тендерний відбір вже давно став нормою життя, проте випадки, коли замовники, організатори торгів виявляються не задоволені результатом, відбуваються із «завидною регулярністю». Іноді справа доходить навіть до розірвання контрактів, а це означає, що при виборі підрядників керівники проєкту встановлювали невірні пріоритети. Метою її роботи й стало дослідження та створення математичного апарату для визначення чисельного значення пропонованого багатофакторного критерію, що забезпечує конкурентну спроможність будівельних проєктів в умовах нестійкого ринку, з використанням принципу системотехніки та інформаційних технологій.

Тези учасників опубліковані в збірнику з присвоєнням ISBN, випуск якого в електронному варіанті доступний на сайті конференції. А за результатами роботи форуму учасникам були вислані відповідні сертифікати.

 

Кафедра промислового та цивільного будівництва

Інженерний інститут

 

 

 

 

Схожі новини