Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики триває активна практична підготовка студентів

На факультеті журналістики триває активна практична підготовка студентів

На факультеті журналістики триває активна практична підготовка студентів
08.05.2020 14:18 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики кафедра теорії комунікації реклами та зв’язків із громадськістю освітній процес дистанційне навчання практика

Надзвичайно важливою складовою освітнього процесу є практична підготовка студентів у медійних та інформаційних організаціях, що проходить у тісній та плідній співпраці кафедр факультету журналістики, структурних підрозділів університету та баз практики. Попри карантинні заходи, майбутні інформаційники, рекламники та журналісти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) успішно проходять навчальні та виробничі практики із використанням сучасних технологій.

Зокрема, викладачами кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю було організовано ефективне проходження практичної підготовки студентів 1 та 2 курсів освітньої програми «Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та держуправлінні» на базі університетських підрозділів – відділу діловодства та архіву, науково-дослідної частини, відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Також було підбито підсумки навчальної практики, що відбувалася на базі Управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської адміністрації.
6 та 8 травня проведено відповідні звітні та настановчі конференції з навчально-ознайомлювальної та навчальної документознавчої практики з відривом від навчання для першокурсників і другокурсників-інформаційників. В онлайн-конференціях, організованих доцентом кафедри Тетяною Іванюхою, взяли участь начальник відділу діловодства та архіву ЗНУ Вікторія Буличова та керівники практики від кафедри – доцент Наталія Лебідь і Вікторія Ковпак. Під час спілкування зі студентами керівники поінформували практикантів про результати минулої практики та про завдання літньої практичної підготовки, особливості дистанційного виконання завдань і критерії оцінювання. Керівник від бази практики, Вікторія Вікторівна, розповіла про функції, напрямки роботи, види документаційного забезпечення Відділу діловодства та архіву й відповіла на численні запитання студентської аудиторії.

Кафедра теорії комунікації,
реклами та зв’язків із громадськістю


Схожі новини