Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Освітяни та представники економічної галузі вітають із ювілеєм доцента ЗНУ Євгенію Маказан!

Освітяни та представники економічної галузі вітають із ювілеєм доцента ЗНУ Євгенію Маказан!

Освітяни та представники економічної галузі вітають із ювілеєм доцента ЗНУ Євгенію Маказан!
12.05.2020 11:04 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет привітання ювілей

Днями колеги та друзі вітали з ювілеєм кандидата економічних наук, доцента кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Євгенія Маказан. Уже понад десятиріччя Євгенія Василівна присвячує свою сумлінну працю розвитку Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), зокрема підготовці молодих фахівців галузі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного бізнесу. Також вона докладає чимало зусиль задля створення ґрунтовних наукових засад функціонування цієї важливої ланки національної та міжнародної економіки.

Свою першу спеціальність «Підйомно-транспортні машини і обладнання» Євгенія Маказан здобула на базі Запорізького машинобудівного інституту ім. В.Я. Чубаря, де й отримала кваліфікацію інженер-механік (1982). А вже у 1996 році отримала ще одну спеціальність «Менеджмент у невиробничій галузі», навчаючись у Запорізькому державному університеті, набувши кваліфікацію менеджера у невиробничій галузі. Крім того, Євгенія Василівна має значний практичний досвід роботи на промислових підприємствах, займала керівні посади у закладах освіти та комерційних організаціях.

Загальний стаж педагогічної роботи в закладах вищої освіти ІV рівня акредитації Євгенії Василівни складає понад 20 років. Після захисту дисертації на тему «Інвестиційно-інноваційна діяльність підприємств харчових технологій» за спеціальністю 08.00.04 – «економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» у спеціалізованій вченій раді Д 26.058.01 Національного університету харчових технологій (м. Київ), їй присвоїли науковий ступінь кандидата економічних наук (2008 р.). А вже наступного року вона розпочала свою діяльність на посаді доцента кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної факультету менеджменту Запорізького національного університету. У 2011 році отримала вчене звання доцента цієї кафедри.

Окрім викладацької та організаторської роботи, яку виконує Євгенія Василівна на факультеті, вона проводить активну наукову діяльність. Вона – автор близько сотні наукових праць, що опубліковані у фахових журналах та збірниках України, Польщі, Болгарії, Словаччині, Чехії, Туреччини, Німеччини, зокрема статей у журналах, що входять до міжнародних наукометричних баз даних. До коло наукових інтересів Євгенії Маказан входять: стратегічне управління, гендерні дослідження, людський капітал як ресурс економічного розвитку, інвестиційний менеджмент, корпоративне управління тощо.

Вона – членом спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських дисертацій К17.051.08 (економічні науки) Запорізького національного університету, входить до складу журі Обласної олімпіади з економіки. Шановна ювілярка здійснює керівництво роботою аспірантів та науково-дослідною проблемною групою студентів, багато років здійснює керівництво науковою роботою школярів, які займають переможні місця у олімпіадах, які проводяться під егідою Малої Академії Наук. Вона – вчитель вищої категорії та викладач-методист.

Цінуючи активну життєву позицію шановної ювілярки та її неоціненний внесок у розвиток факультету менеджменту, колеги, друзі й студенти щиро вітають Євгенію Василівну зі святом і бажають їй процвітання, усіляких благ, а також багато нових здобутків у професійному житті, щастя й радості на щодень!

 

Схожі новини