Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вісім дипломів за наукові роботи отримали студенти факультету будівництва та цивільної інженерії

Вісім дипломів за наукові роботи отримали студенти факультету будівництва та цивільної інженерії

Вісім дипломів за наукові роботи отримали студенти факультету будівництва та цивільної інженерії
12.05.2020 14:50 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії студентська наука перемога всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт

Незважаючи на карантин, у закладах вищої освіти України відбуваються різноманітні конкурси наукових робіт, зокрема, нещодавно такі конкурси пройшли у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»; Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності; Національній металургійній академії України (м. Дніпро); Одеській національній академії харчових технологій; Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, а також у Харківському національному університеті будівництва та архітектури. У всіх конкурсах, які проводилися у цих закладах вищої освіти, взяли участь та отримали нагороди студенти факультету будівництва та цивільної інженерії інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Вісім – саме стільки призових місць додали під час карантину студенти факультет будівництва та цивільної інженерії до скарбнички ЗНУ. Серед них 5 дипломів 3 ступеня, 2 – 2 ступеня та 1 – 1 ступеня.
Дипломом 1 ступеня була нагороджена за наукову роботу «Аналіз впливу структури мережі на розподіл вузлових напорів» випускниця магістратури спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» (освітня програма «Водопостачання та водовідведення») Ірина Ткаченко (науковий керівник - доцент кафедри міського будівництва та господарства Оксана Добровольська). Дівчина отримала цю нагороду за участь у всеукраїнському конкурсі, який відбувся в Харківському національному університеті будівництва та архітектури.
Відразу два дипломи 2 ступеня принесла рідному факультету студентка І курсу магістратури спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» Євгенія Тарабан (науковий керівник – доцент кафедри прикладної екології та охорони праці Каріна Бєлоконь). Одну з нагород дівчина отримала у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за роботу «Оцінка канцерогенного ризику техногенного навантаження на населення промислових міст», а іншу – «Розробка інтерметалідних каталізаторів для знешкодження вуглецевмісних компонентів газових викидів промислових підприємств в атмосферу» – в Одеській національній академії харчових технологій.
Нагороджена Євгенія Тарабан і двома дипломами 3 ступеня. За роботу «Оцінка неканцерогенного ризику для здоров’я населення від забруднення атмосферного повітря викидами промислових підприємств» у Національному університеті «Полтавська політехніка». І за роботу «Оцінка ризику для здоров’я населення від забруднення атмосферного повітря викидами зважених часток пилу від стаціонарних джерел металургійних підприємств м. Запоріжжя» у Національній металургійній академії України (м. Дніпро).
Дипломами 3 ступеня були нагороджені й студенти Олена Столпакова (IV курс спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища») і Владислав Петренко (студент 3 курсу спеціальності 263 «Цивільна безпека», освітня програма «Охорона праці»).
Свої нагороди Олена Столпакова отримала за роботи «Конструктивна безпека міської забудови у довготривалій перспективі як складова безпеки життєдіяльності людини» (науковий керівник – завідувач кафедри міського будівництва та господарства Андрій Банах) та «Забезпечення екологічної безпеки регіону шляхом використання модифікованого торфу в якості адсорбентів» (науковий керівник – доцент кафедри прикладної екології та охорони праці Олена Троїцька). Роботи були представлені у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності та в Одеській національній академії харчових технологій.
Владислав Петренко отримав диплом 3 ступеня за роботу «Зниження рівня тонального аеродинамічного шуму на промислових підприємствах», яка була представлена на всеукраїнському конкурсі у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті. Науковий керівник – доцент кафедри прикладної екології та охорони праці Євгенія Манідіна.
Колектив інженерного інституту Запорізького національного університету пишається своїми студентами й бажає їм рухатися тільки вперед, завжди отримувати від наукової праці справжнє задоволення та реалізувати всі свої задуми. А також висловлює подяку науковим керівникам переможців всеукраїнських наукових студентських конкурсів.

Інженерний інститут

Схожі новини